Thuys Modelbouw Auto Bouwpakket Shelby Mustang GT 350 Schaal H 90 x 54 x 17cm Zwart
- EAN: 8721322412174
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Ervaar het ultieme bouwplezier met de Thuys Modelbouw Auto - het Shelby Mustang GT 350 Bouwpakket in zwart. Dit indrukwekkende schaalmodel heeft de afmetingen van 90 x 54 x 17 cm en biedt elke modelbouwer de kans om hun creativiteit en vakmanschap te tonen. Deze gedetailleerde replica belooft niet alleen urenlang vermaak, maar ook een gevoel van voldoening dat alleen komt met het bouwen van iets unieks.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Thuys Modelbouw Auto Bouwpakket Shelby Mustang GT 350 Schaal H 90 x 54 x 17cm Zwart bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 104,95 voor Thuys Modelbouw Auto Bouwpakket Shelby Mustang GT 350 Schaal H 90 x 54 x 17cm Zwart is gemeten op 29-09-2025. De hoogste prijs was € 104,95 op 29-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Thuys |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Ja |
| Inclusief lijm | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 4 |
Algemene kenmerken
| Merk | Thuys |
| EAN | 8721322412174 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | N.v.t |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Modelbouwschaal | 1:24 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 54 cm |
| Product gewicht | 0.18 kg |
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 90 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Thema modelbouwpakket | Auto's |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 56 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 92 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721322412174 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Thuys Modelbouw Auto Bouwpakket Shelby Mustang GT 350 Schaal H 90 x 54 x 17cm Zwart aankoopt