Thuys Looptractor Met Aanhanger Loopauto Jongens & Meisjes Buitenspeelgoed Hoge Kwaliteit Rood
- EAN: 8721322401062
- Categorie(n): Loopauto's
Maak je kind gelukkig met de Looptractor van Thuys! Dit schitterende speelgoed is niet alleen leuk, maar ook educatief. Met zijn opvallende rode kleur trekt deze loopauto meteen de aandacht. Het biedt niet alleen urenlang speelplezier, maar stimuleert ook de motorische ontwikkeling en creativiteit van je kind. Wanneer ze buiten spelen met de aanhanger, kunnen ze hun eigen avonturen beleven en hun fantasie de vrije loop laten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Thuys Looptractor Met Aanhanger Loopauto Jongens & Meisjes Buitenspeelgoed Hoge Kwaliteit Rood bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 244,95 voor Thuys Looptractor Met Aanhanger Loopauto Jongens & Meisjes Buitenspeelgoed Hoge Kwaliteit Rood is gemeten op 29-09-2025. De hoogste prijs was € 244,95 op 29-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Thuys |
|---|
Gebruik
| Zithoogte | 12 cm |
Eigenschappen
| Aantal wielen | 4 |
| Type banden | Massieve banden |
Algemene kenmerken
| Merk | Thuys |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Kunststof |
| Verpakkingsgewicht | 8 kg |
| EAN | 8721322401062 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | N.v.t. |
| Taal handleiding | Universeel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief duwstang | Nee |
| Product breedte | 47 cm |
| Product gewicht | 7.8 kg |
| Product hoogte | 52.10 cm |
| Product lengte | 134 cm |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 55 cm |
| Verpakking lengte | 140 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721322401062 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Thuys Looptractor Met Aanhanger Loopauto Jongens & Meisjes Buitenspeelgoed Hoge Kwaliteit Rood aankoopt