Thuys - Buitenkeuken Speelgoed - Modderkeuken met Wielen - Mud Kitchen - Kinderspeelgoed 2 Jaar voor Jongens en Meisjes - Speelkeuken met BBQ
- EAN: 8721472266863
- Categorie(n): Speelkeukens
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Thuys - Buitenkeuken Speelgoed - Modderkeuken met Wielen - Mud Kitchen - Kinderspeelgoed 2 Jaar voor Jongens en Meisjes - Speelkeuken met BBQ kopen voor de prijs van € 154,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Thuys - Buitenkeuken Speelgoed - Modderkeuken met Wielen - Mud Kitchen - Kinderspeelgoed 2 Jaar voor Jongens en Meisjes - Speelkeuken met BBQ te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Thuys - Buitenkeuken Speelgoed - Modderkeuken met Wielen - Mud Kitchen - Kinderspeelgoed 2 Jaar voor Jongens en Meisjes - Speelkeuken met BBQ bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 154,50 voor Thuys - Buitenkeuken Speelgoed - Modderkeuken met Wielen - Mud Kitchen - Kinderspeelgoed 2 Jaar voor Jongens en Meisjes - Speelkeuken met BBQ is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 154,50 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Thuys |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Nee |
Afmetingen & Maten
| Product lengte | 77 cm |
| Product breedte | 35 cm |
| Product hoogte | 95 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Hout |
| Materiaal | Hout |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Productinformatie
| Taal handleiding | Universeel |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Zhejiang Longyou Huiyang Foreign Trade Co., Ltd. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| Voor binnen of buiten | Voor buiten |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721472266863 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Thuys - Buitenkeuken Speelgoed - Modderkeuken met Wielen - Mud Kitchen - Kinderspeelgoed 2 Jaar voor Jongens en Meisjes - Speelkeuken met BBQ aankoopt