Thuys Baby Jumper Speelgoed Kinderspeelgoed 1 Jaar Bouncer Extra Stevig Stijlvol Groen
- EAN: 8721322400492
- Categorie(n): Activity Centers
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breng kleur en vreugde in de speeltijd van je kleintje met de Thuys Baby Jumper Speelgoed! Dit veelzijdige en levendige bouncer is perfect voor kinderen van 6 maanden tot 2 jaar. Het kleurrijke ontwerp stimuleert de zintuigen van je baby, terwijl de stevige constructie zorgt voor een veilige speelervaring.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Thuys Baby Jumper Speelgoed Kinderspeelgoed 1 Jaar Bouncer Extra Stevig Stijlvol Groen kopen voor de prijs van € 344,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Thuys Baby Jumper Speelgoed Kinderspeelgoed 1 Jaar Bouncer Extra Stevig Stijlvol Groen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Thuys Baby Jumper Speelgoed Kinderspeelgoed 1 Jaar Bouncer Extra Stevig Stijlvol Groen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 344,95 voor Thuys Baby Jumper Speelgoed Kinderspeelgoed 1 Jaar Bouncer Extra Stevig Stijlvol Groen is gemeten op 29-09-2025. De hoogste prijs was € 344,95 op 29-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Thuys |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 5 kg |
Productinformatie
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Plastic |
| Maakt geluid | Ja |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
Productinformatie
| Merk | Thuys |
| EAN | 8721322400492 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | (Blauw)675 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 81.28 cm |
| Product hoogte | 81.28 cm |
| Product lengte | 93.98 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type activity-center | Speelset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 35 cm |
| Voedingstype | Batterij |
EAN
| EAN | 8721322400492 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Thuys Baby Jumper Speelgoed Kinderspeelgoed 1 Jaar Bouncer Extra Stevig Stijlvol Groen aankoopt