Thresh #07 - League of Legends - Funko POP!
- EAN: 0889698103039
- Categorie(n): Speelfiguren
Ontmoet Thresh #07, het perfecte verzamelobject voor League of Legends fans! Deze Funko POP! figuur is gemaakt van duurzaam rubber en is van topkwaliteit. Thresh maakt geen geluid en werkt zonder batterijen, wat zorgt voor urenlang speelplezier zonder gedoe.
Met een hoogte van 10 cm en een breedte van 6 cm past Thresh perfect in elke verzameling. Of je nu een kind of een volwassene bent, deze Funko POP! figuur is geschikt voor alle leeftijden en is een must-have voor fans van het populaire spel.
De verpakking bevat 1 Funko Pop! figuur van Thresh, verpakt in een doos van 114 mm x 89 mm x 164 mm en met een gewicht van 0,15 kg. De verpakking is van topkwaliteit en zorgt ervoor dat jouw Thresh figuur veilig en beschermd blijft.
Met zijn uniseks design en beerthema is Thresh #07 een geweldige aanvulling op je verzameling of een perfect cadeau voor een vriend of familielid. Deze Funko POP! figuur met het CE-keurmerk is van hoogwaardige kwaliteit en voldoet aan alle Europese veiligheidsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Thresh #07 - League of Legends - Funko POP! bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 64,37 voor Thresh #07 - League of Legends - Funko POP! is gemeten op 04-09-2025. De hoogste prijs was € 99,99 op 03-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 35,62. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Rubber |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Rubber |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 0889698103039 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10303 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 Funko Pop! figuur. |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 13 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Beer |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Thresh |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 114 mm |
| Verpakking hoogte | 89 mm |
| Verpakking lengte | 164 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698103039 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Thresh #07 - League of Legends - Funko POP! aankoopt