Thomas & Friends Trein Tafel
- EAN: 6947731056460
- Categorie(n): Treinbanen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Thomas & Friends Trein Tafel kopen voor de prijs van € 35,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Thomas & Friends Trein Tafel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Thomas & Friends Trein Tafel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 35,00 voor Thomas & Friends Trein Tafel is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 35,00 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Fisher Price |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 15 maand |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Product lengte | 13.50 cm |
| Product breedte | 58.50 cm |
| Product hoogte | 40 cm |
Overige producteigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
| Infrarood of radio controlled | N |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Productinformatie
| Taal handleiding | Universeel |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Mattel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 maand |
| Aantal onderdelen | 9 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Elektrisch | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6947731056460 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Thomas & Friends Trein Tafel aankoopt