thomas and friends trains and cranes super tower
- EAN: 0887961956924
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dompel je onder in de wereld van Thomas de Trein met de Thomas & Friends Treinen en Kranen Super Toren speelset. Deze kleurrijke speelset is gemaakt van hoogwaardig plastic en wordt geleverd met twee benodigde batterijen. De speelset bevat een karakteristieke Thomas de Trein figuur die kinderen en volwassenen zullen herkennen en waarderen.
Met een aanbevolen minimale leeftijd van 3 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar is deze speelset geschikt voor zowel jonge kinderen als volwassen fans van Thomas de Trein. De verpakking heeft een gewicht van 4 kg en afmetingen van 25 cm in breedte, 60 cm in hoogte en 80 cm in lengte.
De Thomas & Friends Treinen en Kranen Super Toren is een ideaal speelgoed voor liefhebbers van treinen en biedt uren speelplezier. Let op: vanwege veiligheidswaarschuwingen is dit speelgoed niet geschikt voor kinderen onder de 36 maanden. De speelset bevat geen geluidsfuncties, verlichting of mechanische elementen.
De multikleurige treinen en kranen passen perfect binnen het speelgoedthema van treinen. Deze speelset is geen STEM-speelgoed en is niet geschikt voor racebanen. De CE-markering geeft aan dat dit product voldoet aan de geldende Europese veiligheidsnormen. De verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU kan gecontacteerd worden voor verdere informatie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je thomas and friends trains and cranes super tower kopen voor de prijs van € 145,36. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om thomas and friends trains and cranes super tower te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat thomas and friends trains and cranes super tower bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 128,41 voor thomas and friends trains and cranes super tower is gemeten op 28-12-2024. De hoogste prijs was € 174,99 op 19-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 46,58. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Fisher Price |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 4 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multi |
| Materiaal | Plastic |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
Productinformatie
| Merk | Fisher-Price |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GXH09 |
| EAN | 0887961956924 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | Thomas de Trein |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Accu/batterij code | AAA |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 25 cm |
| Product gewicht | 4 kg |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Treinen |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelgoedvoertuig | Trein |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 820 mm |
| Verpakking hoogte | 545 mm |
| Verpakking lengte | 210 mm |
EAN
| EAN | 0887961956924 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je thomas and friends trains and cranes super tower aankoopt