ThinkFun Rush Hour Spel - Breinbreker
- EAN: 4005556764365
- Categorie(n): Bordspellen Breinbrekers
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:26:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontsnap met je rode auto uit de monsterfile! Het ultieme spitsuurspel! Kies een opdracht en plaats de auto's en vrachtwagens op het verkeersrooster zoals in de illustratie is aangegeven. Ontsnap dan met je rode auto zo snel mogelijk uit de monsterfile! Er zijn 40 opdrachten van beginner tot expert niveau.
Het spitsuurspel Rush Hour Kies een opdracht en plaats de autos en vrachtwagens op het verkeersrooster zoals in de illustratie aangegeven. Ontsnap dan met je rode auto zsm uit de monsterfile Je krijgt 40 opdrachten van beginner tot expert. Je leert het spel, stap voor stap. Nu met nieuwe doos.
Rush Hour is het ultieme spitsuurspel! Kies een opdracht en plaats de auto's en vrachtwagens op het verkeersrooster zoals in de illustratie is aangegeven. Ontsnap dan met je rode auto zo snel mogelijk uit de monsterfile! Er zijn 40 opdrachten van beginner tot expert niveau.
Thinkfun Rush Hour GameHet spitsuurspel Rush Hour! Kies een opdracht en plaats de autos en vrachtwagens op het verkeersrooster zoals in de illustratie aangegeven. Ontsnap dan met je rode auto zsm uit het Rush Hour! Je krijgt 40 opdrachten van beginner tot expert. Je leert het spel, stap voor stap. Hoe snel kan jij Rush Hour uitspelen?Nu met nieuwe doos.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je ThinkFun Rush Hour Spel - Breinbreker kopen voor de prijs van € 26,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om ThinkFun Rush Hour Spel - Breinbreker te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat ThinkFun Rush Hour Spel - Breinbreker bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor ThinkFun Rush Hour Spel - Breinbreker is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 26,99 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 7,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 10 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Duits Engels Frans Nederlands |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 40 Uitdagingen en oplossingen (4 spelniveaus, van beginner tot expert), spelregels (D, F, I, EN, NL, E, P), 1 rode auto, 15 hinderende voertuigen, 1 verkeersrooster en een opbergzakje. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | ThinkFun |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 763368 |
| EAN | 4005556764365 |
| Materiaal | Kunststof Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speleditie | License uitgave |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 203 mm |
| Verpakking hoogte | 64 mm |
| Verpakking lengte | 227 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556764365 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je ThinkFun Rush Hour Spel - Breinbreker aankoopt