These cards will get you drunk Drankspel - Kaartspel - Drank - Spel - Kaarten
- EAN: 8785291077819
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het "These Cards Will Get You Drunk" kaartspel is de ultieme metgezel voor een avond vol plezier, gelach en natuurlijk, een beetje te veel drinken! Dit uitdagende en vermakelijke drankspel bevat een scala aan hilarische opdrachten die de sfeer direct naar een hoger niveau tillen. Elke kaart in dit spel heeft een unieke opdracht die varieert van grappige uitdagingen tot ondeugende activiteiten die de lachspieren zeker zullen activeren.
Het "These Cards Will Get You Drunk" kaartspel is perfect voor feestjes, pre-gaming avonden of gewoon om een gezellige sfeer te creëren. Onthoud wel, speel altijd verantwoordelijk en zorg ervoor dat iedereen een geweldige tijd heeft terwijl je geniet van dit vermakelijke drankspel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je These cards will get you drunk Drankspel - Kaartspel - Drank - Spel - Kaarten kopen voor de prijs van € 19,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om These cards will get you drunk Drankspel - Kaartspel - Drank - Spel - Kaarten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat These cards will get you drunk Drankspel - Kaartspel - Drank - Spel - Kaarten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor These cards will get you drunk Drankspel - Kaartspel - Drank - Spel - Kaarten is gemeten op 20-09-2025. De hoogste prijs was € 19,99 op 23-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Drankspel |
| Taal spel | Engels |
| Verpakkingsinhoud | De kaarten zitten in een doos. |
Productinformatie
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | - |
| EAN | 8785291077819 |
| Editie | Nieuw |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 60 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 21 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Maximaal aantal spelers | 7 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Nieuw |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8785291077819 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je These cards will get you drunk Drankspel - Kaartspel - Drank - Spel - Kaarten aankoopt