The Walking Dead Pocket POP Vinyls 02 Tin Box 3 pakket
- EAN: 0849803047993
- Categorie(n): Speelfiguren
De Walking Dead Pocket POP Vinyls 02 Tin Box 3 pakket is een geweldige verzameling van drie iconische personages uit de hitserie The Walking Dead. Dit setje bevat Rick Grimes, Teddy Bear Walker en Daryl Dixon als schattige Bobble head figuren van 4 cm hoog. Een perfect cadeau voor elke fan van The Walking Dead, of om je eigen collectie mee uit te breiden.
Deze Funko POP set is gemaakt van hoogwaardig materiaal, namelijk hout. De figuurtjes maken geen geluid en vereisen geen batterijen om te functioneren. Met een universele taalhandleiding zijn ze eenvoudig te gebruiken voor zowel kinderen als volwassenen.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 8 jaar en een maximaal aanbevolen leeftijd van 99 jaar, is dit product geschikt voor een breed publiek. De verpakking bevat verschillende onderdelen en heeft een CE-markering voor zichtbare kwaliteit.
Deze Pocket POP Vinyls hebben een uniseks ontwerp en zijn ideaal voor liefhebbers van films, tv-series en muziek. Met hun compacte afmetingen van 9 mm breed, 16 mm hoog en 12 mm lang passen ze gemakkelijk in elke verzameling of op je bureau.
Kortom, de Walking Dead Pocket POP Vinyls 02 Tin Box 3 pakket is een must-have voor elke fan van de serie. Voeg deze schattige en gedetailleerde figuren toe aan je collectie en geniet van de magie van The Walking Dead in miniatuurvorm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat The Walking Dead Pocket POP Vinyls 02 Tin Box 3 pakket bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 64,99 voor The Walking Dead Pocket POP Vinyls 02 Tin Box 3 pakket is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 64,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Hout |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 0849803047993 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 849803047993 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Verschillende onderdelen |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Overig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 9 mm |
| Verpakking hoogte | 16 mm |
| Verpakking lengte | 12 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0849803047993 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je The Walking Dead Pocket POP Vinyls 02 Tin Box 3 pakket aankoopt