The Voting Game After Dark Edition
- EAN: 0856732007080
- Categorie(n): Bordspellen Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 23-05-2026 05:53:13 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Voting Game After Dark Edition is een groepsspel dat de soms verontrustende, soms pikante, maar altijd hilarische waarheden achter jullie vriendschappen onthult. Het spel begint wanneer de eerste vraagkaart wordt onthuld. Bijvoorbeeld: "Wie vertrouw je het minst met je naaktfoto's?". Spelers stemmen vervolgens anoniem op de speler die het best past bij de vraag. De resultaten worden geteld en aan de groep onthuld - plezier gegarandeerd! Elke speler moet raden wie er op hen heeft gestemd. Spelers krijgen een poging voor elke stem die op hen is uitgebracht. Als ze correct raden, komt de waarheid aan het licht. Dit is een spel voor volwassenen vanaf 17 jaar en niet geschikt voor op de werkvloer.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Spelhuis Alternate
- Bij Alternate kun je The Voting Game After Dark Edition kopen voor de prijs van € 19,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om The Voting Game After Dark Edition te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 23 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat The Voting Game After Dark Edition bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,90 voor The Voting Game After Dark Edition is gemeten op 06-12-2025. De hoogste prijs was € 27,99 op 16-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 8,09. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.70 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 300 Karten |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | VR Distribution |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5986 |
| EAN | 0856732007080 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 10 |
| Minimale aantal spelers | 4 |
| Model | 5986 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 107 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0856732007080 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je The Voting Game After Dark Edition aankoopt