The Transformers Retro G1 Action Figure 2-Pack Autobot Ramhorn & Insecticon Bombshell
- EAN: 5010996257352
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Herbeleef de nostalgie van je favoriete Transformers G1 actiefiguren met deze 2-pack die de 5-inch (12,7 cm) grote Retro Bombshell transformer en de 2-inch (5 cm) grote Retro Ramhorn transformer bevat! Decepticon Bombshell kan vijanden omvormen tot hulpeloze handlangers door cerebro-schalen in hun hoofd te injecteren met zijn angel om hun gedachten te controleren. Autobot Ramhorn is uiterst territoriaal, heeft een slechtheidsdrempel en zal je verpletteren, raak hem dus niet aan als je je leven waardeert. Transformers Retro G1 actiefiguren zijn ontworpen zoals de originele releases. De figuren hebben vintage styling, accessoires en exclusieve verpakking kunstwerken en technische specificaties geïnspireerd op de film uit 1986. Knip de technische specificaties van de verpakking uit en bewaar ze om te delen, en bekijk vervolgens hoe deze 2 figuren zich verhouden tot andere heldhaftige Autobots en kwaadaardige Decepticons (afzonderlijk verkocht).
Deze Transformers Retro G1 actiefiguur 2-pack bevat Autobot Ramhorn van 12,5 cm hoog en Insecticon Bombshell van 5 cm hoog. Bombshell injecteert cerebro-schalen in de hoofden van zijn vijanden om hun gedachten te beheersen, terwijl Ramhorn territoriaal is en je zal verpletteren als je hem stoort. Beide figuren zijn ontworpen met vintage details die teruggrijpen naar de originele uitgaven. Verzamel de technische specificaties van de verpakking en vergelijk ze met andere Transformers-figuren om te zien hoe deze twee zich met de rest meten!
Met Autobot Ramhorn en Insecticon Bombshell krijg je twee iconische personages uit de Transformers G1-serie in één handige verpakking. De figuren hebben de klassieke uitstraling van de oorspronkelijke releases en worden geleverd met accessoires geïnspireerd op de film uit 1986. Bewonder het vakmanschap en de aandacht voor detail terwijl je deze legendarische helden en schurken uit je jeugd opnieuw tot leven brengt!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Superzero
- Bij Bol.com kun je The Transformers Retro G1 Action Figure 2-Pack Autobot Ramhorn & Insecticon Bombshell kopen voor de prijs van € 32,19. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om The Transformers Retro G1 Action Figure 2-Pack Autobot Ramhorn & Insecticon Bombshell te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
- Op dit moment is The Transformers Retro G1 Action Figure 2-Pack Autobot Ramhorn & Insecticon Bombshell in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat The Transformers Retro G1 Action Figure 2-Pack Autobot Ramhorn & Insecticon Bombshell bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 32,00 voor The Transformers Retro G1 Action Figure 2-Pack Autobot Ramhorn & Insecticon Bombshell is gemeten op 15-05-2025. De hoogste prijs was € 42,00 op 04-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Hasbro |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| EAN | 5010996257352 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5010996257352 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996257352 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je The Transformers Retro G1 Action Figure 2-Pack Autobot Ramhorn & Insecticon Bombshell aankoopt