The Living Store Speeltoren - naam - Buitenspeelgoed - 553x206x264 cm - Massief grenenhout
- EAN: 8721031946342
- Categorie(n): Speeltorens
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Living Store Speeltoren van massief grenenhout is de perfecte toevoeging aan je achtertuin om je kinderen urenlang speelplezier te bieden. Dit duurzame speelhuis is gemaakt van massief grenenhout, wat niet alleen mooi is, maar ook zorgt voor een rustieke uitstraling door de rechte nerven en noesten in het hout. Het stevige en stabiele frame met "A"-vormige poten biedt niet alleen stabiliteit, maar zorgt er ook voor dat de kinderschommel in evenwicht blijft.
Met een platformhoogte van 118 cm en verschillende speelopties zoals een golvende glijbaan, dubbele schommel en zandbak biedt deze speeltoren eindeloos vermaak voor je kinderen en hun vriendjes. Het doordachte ontwerp met houten balustrades en een dak zorgt voor de nodige veiligheid en schaduw op zonnige dagen, zodat de kinderen zorgeloos kunnen spelen.
Let op: dit speelhuis is alleen geschikt voor gebruik buitenshuis en voor kinderen tussen 3 en 8 jaar oud met een maximaal gewicht van 45 kg per gebruiker. Verankering van het product is aanbevolen om kantelgevaar te voorkomen (ankers apart verkrijgbaar).
De Living Store Speeltoren wordt geleverd in 4 pakketten met een totaal gewicht van 69.40 kg. Het product bevat onderdelen zoals een glijbaan en heeft afmetingen van 553 x 206 x 264 cm (L x B x H), waardoor het een indrukwekkende aanvulling is op elke speeltuin in de tuin.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je The Living Store Speeltoren - naam - Buitenspeelgoed - 553x206x264 cm - Massief grenenhout kopen voor de prijs van € 720,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om The Living Store Speeltoren - naam - Buitenspeelgoed - 553x206x264 cm - Massief grenenhout te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat The Living Store Speeltoren - naam - Buitenspeelgoed - 553x206x264 cm - Massief grenenhout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 349,95 voor The Living Store Speeltoren - naam - Buitenspeelgoed - 553x206x264 cm - Massief grenenhout is gemeten op 03-05-2025. De hoogste prijs was € 720,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 371,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | vidaXL |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 69.40 kg |
Productinformatie
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Glijbaan |
Productinformatie
| Merk | vidaXL |
| EAN | 8721031946342 |
| Taal handleiding | Universeel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Maximale platform hoogte | 0 cm |
| Oppervlakte | 4.85 m² |
| Product breedte | 185 cm |
| Product hoogte | 186 cm |
| Product lengte | 262 cm |
| Verpakking breedte | 39.5 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 106 cm |
EAN
| EAN | 8721031946342 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je The Living Store Speeltoren - naam - Buitenspeelgoed - 553x206x264 cm - Massief grenenhout aankoopt