The Living Store speeltoestel - Speeltoren met schommel en glijbaan - Massief douglashout - 505 x 186 x 214 cm
- EAN: 8721031945062
- Categorie(n): Speeltorens
Laat je kinderen thuis urenlang speelplezier beleven met het Living Store speeltoestel. Dit speeltoestel, gemaakt van massief douglashout, transformeert je tuin in een fantasierijke speeltuin waar avonturen tot leven komen. Het duurzame douglashout is perfect geschikt voor buitengebruik en heeft weinig onderhoud nodig, waardoor het lang mooi blijft.
Het stevige frame van de speeltoren zorgt voor stabiliteit en veiligheid tijdens het spelen. Met een hoog platform van 90 cm en verschillende activiteiten zoals een golvende glijbaan, dubbele schommel, ladder, klimwand en zandbak, is er genoeg te ontdekken voor de kleintjes. Dankzij het doordachte ontwerp met houten balustrades en een dak voor schaduw, kunnen kinderen veilig en comfortabel spelen, zelfs op warme zomerdagen.
Dit speeltoestel zorgt voor eindeloos plezier en interactieve tijd voor je kinderen en hun vriendjes. Het is geschikt voor kinderen van 3 tot 8 jaar oud met een maximaal gebruikersgewicht van 45 kg. Veranker het speeltoestel voor extra veiligheid, en volg de eenvoudige montage-instructies die meegeleverd worden. Met een totale afmeting van 505 x 186 x 214 cm is dit speeltoestel de ideale toevoeging aan elke tuin.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat The Living Store speeltoestel - Speeltoren met schommel en glijbaan - Massief douglashout - 505 x 186 x 214 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 402,95 voor The Living Store speeltoestel - Speeltoren met schommel en glijbaan - Massief douglashout - 505 x 186 x 214 cm is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 795,95 op 05-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 393,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | vidaXL |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 47.35 kg |
Productinformatie
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Klimwand |
Productinformatie
| Merk | vidaXL |
| EAN | 8721031945062 |
| Taal handleiding | Universeel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Maximale platform hoogte | 0 cm |
| Oppervlakte | 4.08 m² |
| Product breedte | 160 cm |
| Product hoogte | 162 cm |
| Product lengte | 255 cm |
| Verpakking breedte | 37 cm |
| Verpakking hoogte | 24 cm |
| Verpakking lengte | 112 cm |
EAN
| EAN | 8721031945062 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je The Living Store speeltoestel - Speeltoren met schommel en glijbaan - Massief douglashout - 505 x 186 x 214 cm aankoopt