The Living Store Speelset - Houten speeltoestel met glijbaan - Stevig en stabiel - Multi-activiteitencentrum - Doordacht ontwerp - Eindeloos plezier - 238x315x194 cm
- EAN: 8721031946144
- Categorie(n): Speeltorens
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 05:53:42 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je kinderen volop genieten van buitenspelen met de Living Store Speelset! Dit houten speeltoestel met glijbaan transformeert je tuin in een fantasierijke speeltuin waar eindeloos avonturen beleefd kunnen worden. Gemaakt van duurzaam massief douglashout, biedt dit speeltoestel niet alleen stevigheid en stabiliteit, maar heeft het ook weinig onderhoud nodig dankzij de natuurlijke weerbestendigheid van douglashout.
Met een 90 cm hoog platform, een opvallende golvende glijbaan, schommel en zandbak, is dit multi-activiteitencentrum ideaal voor kinderen om samen te spelen en plezier te maken. Het doordachte ontwerp omvat een houten dak dat schaduw biedt op warme zomerdagen, waardoor je kinderen veilig en comfortabel kunnen spelen.
Waarschuwing: Dit speeltoestel is alleen bedoeld voor huishoudelijk gebruik buitenshuis en is geschikt voor kinderen tussen 3 en 8 jaar oud, met een maximaal gewicht van 45 kg per gebruiker. Let op: het product moet worden verankerd voor extra stabiliteit. De handleiding die wordt meegeleverd, maakt de montage eenvoudig en probleemloos.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je The Living Store Speelset - Houten speeltoestel met glijbaan - Stevig en stabiel - Multi-activiteitencentrum - Doordacht ontwerp - Eindeloos plezier - 238x315x194 cm kopen voor de prijs van € 391,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om The Living Store Speelset - Houten speeltoestel met glijbaan - Stevig en stabiel - Multi-activiteitencentrum - Doordacht ontwerp - Eindeloos plezier - 238x315x194 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat The Living Store Speelset - Houten speeltoestel met glijbaan - Stevig en stabiel - Multi-activiteitencentrum - Doordacht ontwerp - Eindeloos plezier - 238x315x194 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 233,99 voor The Living Store Speelset - Houten speeltoestel met glijbaan - Stevig en stabiel - Multi-activiteitencentrum - Doordacht ontwerp - Eindeloos plezier - 238x315x194 cm is gemeten op 24-07-2025. De hoogste prijs was € 407,95 op 05-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 173,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | vidaXL |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 26.89 kg |
Productinformatie
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Glijbaan |
Productinformatie
| Merk | vidaXL |
| EAN | 8721031946144 |
| Taal handleiding | Universeel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Maximale platform hoogte | 0 cm |
| Oppervlakte | 2.94 m² |
| Product breedte | 160 cm |
| Product hoogte | 162 cm |
| Product lengte | 184 cm |
| Verpakking breedte | 47.4 cm |
| Verpakking hoogte | 9.2 cm |
| Verpakking lengte | 97.1 cm |
EAN
| EAN | 8721031946144 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je The Living Store Speelset - Houten speeltoestel met glijbaan - Stevig en stabiel - Multi-activiteitencentrum - Doordacht ontwerp - Eindeloos plezier - 238x315x194 cm aankoopt