The Living Store Speelset Houten - Speeltoestel Kind met Glijbaan - Douglas Hout - 237x90x239 cm
- EAN: 8721194481216
- Categorie(n): Speeltorens
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je kinderen eindeloos plezier beleven met de Living Store Speelset van hout. Dit speeltoestel voor kinderen zorgt voor een speeltuin vol fantasierijke avonturen in je eigen achtertuin! Gemaakt van massief douglashout, is dit speeltoestel niet alleen duurzaam maar ook perfect bestand tegen allerlei weersomstandigheden. Met een stevig en stabiel frame biedt de speelset veiligheid en stabiliteit voor uren speelplezier.
Het speeltoestel is voorzien van meerdere activiteiten, waaronder een 118 cm hoog platform, een klimwand, een golvende glijbaan en een zandbak. Je kleintjes kunnen samen met hun vriendjes spelen en plezier maken. De doordachte houten balustrades zorgen ervoor dat de kinderen veilig kunnen spelen en genieten van hun avonturen.
Met de Living Store Speelset creëer je niet alleen een plek waar kinderen kunnen spelen, maar ook waar ze herinneringen maken en hun creativiteit kunnen uiten. Let op: dit speeltoestel is alleen geschikt voor huishoudelijk gebruik en voor kinderen tussen 3 en 8 jaar oud met een maximaal gewicht van 45 kg per gebruiker. Verankering van het product wordt aangeraden om kantelgevaar te verminderen.
De afmetingen van de speelset zijn 237 x 90 x 239 cm (L x B x H) en het pakket weegt 34.70 kg. De Living Store Speelset wordt geleverd in 2 pakketten en gratis bij je thuis bezorgd. Mocht je toch niet tevreden zijn met je bestelling, dan kun je deze altijd retourneren. Voor verdere vragen staan onze specialisten voor je klaar! Haal met de Living Store Speelset de ultieme speelervaring in huis voor je kinderen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je The Living Store Speelset Houten - Speeltoestel Kind met Glijbaan - Douglas Hout - 237x90x239 cm kopen voor de prijs van € 383,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om The Living Store Speelset Houten - Speeltoestel Kind met Glijbaan - Douglas Hout - 237x90x239 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is The Living Store Speelset Houten - Speeltoestel Kind met Glijbaan - Douglas Hout - 237x90x239 cm in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat The Living Store Speelset Houten - Speeltoestel Kind met Glijbaan - Douglas Hout - 237x90x239 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 256,99 voor The Living Store Speelset Houten - Speeltoestel Kind met Glijbaan - Douglas Hout - 237x90x239 cm is gemeten op 24-07-2025. De hoogste prijs was € 523,95 op 05-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 266,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | vidaXL |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 34.70 kg |
Productinformatie
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Klimwand |
Productinformatie
| Merk | vidaXL |
| EAN | 8721194481216 |
| Taal handleiding | Universeel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Maximale platform hoogte | 0 cm |
| Oppervlakte | 4.98 m² |
| Product breedte | 210 cm |
| Product hoogte | 239 cm |
| Product lengte | 237 cm |
| Verpakking breedte | 41 cm |
| Verpakking hoogte | 18 cm |
| Verpakking lengte | 115.7 cm |
EAN
| EAN | 8721194481216 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je The Living Store Speelset Houten - Speeltoestel Kind met Glijbaan - Douglas Hout - 237x90x239 cm aankoopt