The Living Store houten speelset - speeltoestel met glijbaan en schommel - 238 x 315 x 194 cm
- EAN: 8721031945093
- Categorie(n): Speeltorens
Prijs doorgegeven op : 18-05-2026 05:53:43 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geef je kinderen de mogelijkheid om eindeloos te spelen met de houten speelset van The Living Store. Dit speeltoestel met glijbaan en schommel transformeert je achtertuin in een speeltuin vol fantasierijke avonturen! Gemaakt van duurzaam geïmpregneerd grenenhout, biedt dit speeltoestel stevigheid en stabiliteit voor urenlang plezier.
Het multi-activiteitencentrum beschikt over een 90 cm hoog platform met een golvende glijbaan, schommel en zandbak, waardoor je kleintjes hun vriendjes kunnen uitnodigen om samen te spelen. Het doordachte ontwerp van het speeltoestel zorgt voor schaduw op zonnige dagen, terwijl het houten dak bescherming biedt.
Dit leuke houten speelhuisje is geschikt voor kinderen van 3 tot 8 jaar oud en heeft een maximaal gewicht van 45 kg per gebruiker. Let op: het product moet worden verankerd voor extra veiligheid. De speelset wordt geleverd met een handleiding voor eenvoudige montage, en je ontvangt je bestelling in twee pakketten voor jouw gemak.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je The Living Store houten speelset - speeltoestel met glijbaan en schommel - 238 x 315 x 194 cm kopen voor de prijs van € 278,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om The Living Store houten speelset - speeltoestel met glijbaan en schommel - 238 x 315 x 194 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 18 mei 2026.
- Op dit moment is The Living Store houten speelset - speeltoestel met glijbaan en schommel - 238 x 315 x 194 cm in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat The Living Store houten speelset - speeltoestel met glijbaan en schommel - 238 x 315 x 194 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 246,95 voor The Living Store houten speelset - speeltoestel met glijbaan en schommel - 238 x 315 x 194 cm is gemeten op 27-04-2025. De hoogste prijs was € 445,95 op 05-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 199,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | vidaXL |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 26.89 kg |
Productinformatie
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Glijbaan |
Productinformatie
| Merk | vidaXL |
| EAN | 8721031945093 |
| Taal handleiding | Universeel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Maximale platform hoogte | 0 cm |
| Oppervlakte | 2.94 m² |
| Product breedte | 160 cm |
| Product hoogte | 162 cm |
| Product lengte | 184 cm |
| Verpakking breedte | 47.4 cm |
| Verpakking hoogte | 9.2 cm |
| Verpakking lengte | 97.1 cm |
EAN
| EAN | 8721031945093 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je The Living Store houten speelset - speeltoestel met glijbaan en schommel - 238 x 315 x 194 cm aankoopt