Voer samen met Meesterbouwer Emmet leuke bouwprojecten uit met DE LEGO® FILM 2 30529 Mini Master Building Emmet! Dit polybag bevat een minifiguur van Emmet en biedt eindeloze mogelijkheden voor creatief bouwen. Met behulp van de bouwinstructies van de lego.com site, kun je deze set eenvoudig transformeren van een auto naar een robot of een kraan. Laat je verbeelding de vrije loop terwijl je geniet van het bouwplezier met deze 3-in-1 set!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je The LEGO® Movie 2 30529 Mini Master-Building Emmet (polybag) kopen voor de prijs van € 14,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om The LEGO® Movie 2 30529 Mini Master-Building Emmet (polybag) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat The LEGO® Movie 2 30529 Mini Master-Building Emmet (polybag) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor The LEGO® Movie 2 30529 Mini Master-Building Emmet (polybag) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 14,95 op 10-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,96. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 49 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 30529 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 2 cm |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 4 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 2 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016372250 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je The LEGO® Movie 2 30529 Mini Master-Building Emmet (polybag) aankoopt