The House of Puzzles - Legpuzzel - 500 XL stukken - Daily Express
- EAN: 5060002005927
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De House of Puzzles legpuzzel met 500 XL stukken van de Daily Express is een geweldige uitdaging voor puzzelliefhebbers van alle leeftijden. Met kleurrijke en gedetailleerde afbeeldingen zal deze puzzel garant staan voor urenlang plezier en entertainment.
De puzzel heeft een multicolor ontwerp en is gemaakt van hoogwaardig karton, wat zorgt voor duurzaamheid en stevigheid tijdens het puzzelproces. Met 500 XL stukken is deze puzzel ideaal voor zowel beginners als gevorderde puzzelaars.
De aanbevolen minimum leeftijd voor deze puzzel is 12 jaar, maar hij kan ook door volwassenen worden genoten. Het is een uniseks puzzel die perfect is voor zowel jongens als meisjes.
De afmetingen van de verpakking zijn 5 cm breed, 5 cm hoog en 5 cm lang. De puzzel wordt geleverd in een verpakking met 1 stuk en vereist geen batterijen. Met het CE-kwaliteitslabel ben je verzekerd van een product dat voldoet aan de hoogste veiligheidsnormen.
Of je nu een fervent puzzelaar bent of gewoon op zoek bent naar wat ontspanning, de House of Puzzles legpuzzel is een uitstekende keuze. Bestel vandaag nog en beleef uren plezier met deze prachtige puzzel van Daily Express!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je The House of Puzzles - Legpuzzel - 500 XL stukken - Daily Express kopen voor de prijs van € 37,10. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om The House of Puzzles - Legpuzzel - 500 XL stukken - Daily Express te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat The House of Puzzles - Legpuzzel - 500 XL stukken - Daily Express bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,00 voor The House of Puzzles - Legpuzzel - 500 XL stukken - Daily Express is gemeten op 02-01-2025. De hoogste prijs was € 37,30 op 06-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,30. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | House Of Puzzles |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 500 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HP0599 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5060002005927 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je The House of Puzzles - Legpuzzel - 500 XL stukken - Daily Express aankoopt