Texas Hold'em Poker Set
- EAN: 8712051577906
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met dit complete pokerset in een handig opbergblik kunnen spelers vanaf 12 jaar genieten van een spannend potje poker. De set bevat 200 professionele fiches, 2 pakken kaarten, een dealer button, een small blind button en een big blind button. Daarnaast wordt het pokerkleedje meegeleverd voor de ultieme speelervaring. Het pokerset is gemaakt van duurzaam kunststof en is ideaal voor zowel beginners als gevorderde spelers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je Texas Hold'em Poker Set kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Texas Hold'em Poker Set te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Texas Hold'em Poker Set bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,99 voor Texas Hold'em Poker Set is gemeten op 11-01-2025. De hoogste prijs was € 17,94 op 05-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,95. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.58 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 120 minuut |
| Spelsoort | Abstract spel Coöperatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Basic |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8712051577906 |
| EAN | 8712051577906 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | 700000047 |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 121 mm |
| Verpakking hoogte | 111 mm |
| Verpakking lengte | 243 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8712051577906 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Texas Hold'em Poker Set aankoopt