Tetra Tower Balans Spel 32 PCS + Cadeau Cube 4 x 4 + Cube 3 x 3 - Balance Bord- Tetris Tower Spel - Educatief Speelgoed - 3D Bouwpuzzel - Bouwset - Interactief Architectuur toys - Kleurrijke Bouwstenen - Creatief Speelgoed - Cognitieve Ontwikkeling
- EAN: 8720813523184
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Stimuleer de verbeelding en creativiteit van kinderen met het Tetra Tower Balans Spel. Deze educatieve en vermakelijke constructieset is perfect voor kinderen vanaf 5 jaar en biedt eindeloos plezier terwijl ze hun eigen meesterwerk creëren. Met het Tetra Tower Balans Spel kunnen kinderen hun ruimtelijk inzicht ontwikkelen terwijl ze kleurrijke bouwblokken op slimme wijze combineren. Deze 3D bouwpuzzel voor kinderen bevordert niet alleen de fijne motoriek, maar ook probleemoplossende vaardigheden en samenwerking. Het is het ideale STEM-speelgoed dat leren en spelen naadloos samenbrengt.
Laat je kinderen hun eigen architectonische meesterwerk bouwen met deze interactieve bouwervaring. Met duidelijke instructies kunnen kinderen zelfstandig of samen met vrienden en familie de Tetra Tower tot leven brengen. Deze kleurrijke bouwset met geometrische vormen is niet alleen leuk, maar ook educatief, waardoor kinderen meer inzicht krijgen in de basisprincipes van architectuur. De Tetra Tower bouwset is een creatieve constructieset die niet alleen urenlang vermaak biedt, maar ook de cognitieve ontwikkeling van kinderen stimuleert.
Bouw en leer tegelijkertijd met dit bouwspeelgoed dat de verbeelding van kinderen prikkelt en hen helpt essentiële vaardigheden op te bouwen voor de toekomst. Stimuleer ruimtelijk inzicht, fijne motoriek en cognitieve vaardigheden bij kinderen. Laat de verbeelding van kinderen de vrije loop terwijl ze kleurrijke bouwblokken combineren om unieke constructies te creëren. Deze 3D bouwpuzzel is een ideale manier om science, technology, engineering en mathematics op een speelse manier te introduceren. Kinderen ontwikkelen probleemoplossend denken terwijl ze de bouwset samenstellen en uitvinden hoe alle stukken in elkaar passen en op elkaar geplaatst kunnen worden zonder dat de toren omvalt!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Tetra Tower Balans Spel 32 PCS + Cadeau Cube 4 x 4 + Cube 3 x 3 - Balance Bord- Tetris Tower Spel - Educatief Speelgoed - 3D Bouwpuzzel - Bouwset - Interactief Architectuur toys - Kleurrijke Bouwstenen - Creatief Speelgoed - Cognitieve Ontwikkeling bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,50 voor Tetra Tower Balans Spel 32 PCS + Cadeau Cube 4 x 4 + Cube 3 x 3 - Balance Bord- Tetris Tower Spel - Educatief Speelgoed - 3D Bouwpuzzel - Bouwset - Interactief Architectuur toys - Kleurrijke Bouwstenen - Creatief Speelgoed - Cognitieve Ontwikkeling is gemeten op 16-12-2024. De hoogste prijs was € 14,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,45. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 100 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks 32 delig tetris game + cube 3 x3 + pop it diamant |
Productinformatie
| Merk | happy shop store |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 32-d |
| EAN | 8720813523184 |
| Editie | 32 delig + cube 3 x 3 + pop it diamant |
| Materiaal | ABS |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kleur | vrolijke mix 32 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (5) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 250 mm |
| Verpakking lengte | 350 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720813523184 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Tetra Tower Balans Spel 32 PCS + Cadeau Cube 4 x 4 + Cube 3 x 3 - Balance Bord- Tetris Tower Spel - Educatief Speelgoed - 3D Bouwpuzzel - Bouwset - Interactief Architectuur toys - Kleurrijke Bouwstenen - Creatief Speelgoed - Cognitieve Ontwikkeling aankoopt