Teenage Mutant Ninja Turtles - Leonardo Evolutie 3-pack
- EAN: 0043377835813
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 23-05-2026 05:53:13 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Nadat de Turtles in het riool vielen en werden overgoten met een mysterieuze ooze, veranderden ze in groeiende, gloeiende Teenage Mutant Ninja Turtles! Deze speciale Leonardo Evolutie 3-pack volgt de transformatie van Leonardo, van een schattige 2.5 cm huisdierschildpad tot een stoere 11.5 cm Teenage Mutant Ninja Turtle. Wat deze set echt uniek maakt, is dat de figuren 's nachts oplichten en gloeien in het donker, als gevolg van de mutagene ooze. Een geweldige toevoeging voor elke TMNT-collectie!
De set bevat een baby Leonardo schildpad, een beweegbare Turtle Tot en een avontuurlijke Teenage Mutant Ninja Turtle die klaar is om het riool onveilig te maken. Zowel de Raph Turtle Tot als de Ninja Turtle zijn volledig beweegbaar voor geweldige actieposes. Daarnaast wordt Turtle Tot Leonardo geleverd met zijn trainingskatanas, terwijl Teenage Mutant Ninja Turtles Leonardo wordt geleverd met zijn iconische dubbele katana.
De verpakking is ontworpen in een vensterdoos met een gedetailleerde geïllustreerde achtergrond van de trainingsdojo van de Turtles, waardoor het ook een geweldig cadeau-idee is voor fans van alle leeftijden. Verzamel alle TMNT Classic actiefiguren en accessoires en laat je eigen Turtle avonturen tot leven komen met deze Leonardo Evolutie 3-pack!
Met aanbevolen minimum leeftijd van 4 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 12 jaar, is dit speelgoed geschikt voor zowel jongens als meisjes. De afmetingen van het product zijn: breedte 27.94 cm, hoogte 17.78 cm en lengte 6.35 cm. Deze set, geproduceerd door de BOTI EUROPE B.V., is perfect voor fans van de Teenage Mutant Ninja Turtles die op zoek zijn naar actie en avontuur.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Teenage Mutant Ninja Turtles - Leonardo Evolutie 3-pack kopen voor de prijs van € 17,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Teenage Mutant Ninja Turtles - Leonardo Evolutie 3-pack te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 23 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Teenage Mutant Ninja Turtles - Leonardo Evolutie 3-pack bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,89 voor Teenage Mutant Ninja Turtles - Leonardo Evolutie 3-pack is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 27,57 op 17-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 12,68. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Teenage Mutant Ninja Turtles |
| Personage | Teenage Mutant Ninja Turtles |
| EAN | 0043377835813 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 38778 |
Character
| Personage | Teenage Mutant Ninja Turtles |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Met een baby, kleintje en Tiener Leonardo. Turtle Tot Leonardo wordt geleverd met trainingskatanas en Teenage Mutant Ninja Turtles Leonardo wordt geleverd met zijn iconische dubbele katana. |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Oktober |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | BOTI EUROPE B.V. |
| Product breedte | 27.94 cm |
| Product hoogte | 17.78 cm |
| Product lengte | 6.35 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (4) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 186 mm |
| Verpakking hoogte | 66 mm |
| Verpakking lengte | 283 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.26 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0043377835813 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Teenage Mutant Ninja Turtles - Leonardo Evolutie 3-pack aankoopt