Teenage Mutant Ninja Turtles - Drive N Kick Cycle W/Figure
- EAN: 0043377834311
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:26:31 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Teenage Mutant Ninja Turtles - Drive N Kick Cycle W/Figure kunnen kinderen zich klaarmaken voor actie en avontuur! Wanneer de slechteriken de stad bedreigen, komt Leonardo in actie met zijn krachtige Ninja Kick Cycle. Met een draai aan de pizzapunt springt Leonardo uit de stoel en trapt hij de slechteriken omver, klaar om de chaos te stoppen en de stad te redden.
Deze gedetailleerde set omvat een exclusieve Leonardo-actiefiguur met zijn kenmerkende katana's, een holster om ze vast te houden en een ninjawerpster launcher. Het actiefiguur van Leonardo is 11,4 cm lang en heeft maar liefst 12 beweegbare posities voor realistische gevechtsbewegingen. Verzamel alle TMNT Mutant Mayhem-actiefiguren en accessoires voor nog meer speelplezier!
De Drive N Kick Cycle is vormgegeven met een dubbele uitlaat en wordt geleverd in de klassieke kleuren die fans van de Turtles zullen herkennen. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 4 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 12 jaar is dit speelgoed ideaal voor kinderen die dol zijn op actie en avontuur.
De afmetingen van de Drive N Kick Cycle zijn 10,80 cm breed, 19,05 cm hoog en 33,02 cm lang. Deze set wordt compleet geleverd met 1x Teenage Mutant Ninja Turtles - Drive N Kick Cycle W/Figure, zodat de actie meteen kan beginnen. Laat je kinderen de spanning en sensatie van de Teenage Mutant Ninja Turtles beleven met deze stoere speelgoedset!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Intertoys Toychamp Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Intertoys kun je Teenage Mutant Ninja Turtles - Drive N Kick Cycle W/Figure kopen voor de prijs van € 24,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Teenage Mutant Ninja Turtles - Drive N Kick Cycle W/Figure te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Teenage Mutant Ninja Turtles - Drive N Kick Cycle W/Figure bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,98 voor Teenage Mutant Ninja Turtles - Drive N Kick Cycle W/Figure is gemeten op 15-10-2025. De hoogste prijs was € 34,99 op 25-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 10,01. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Teenage Mutant Ninja Turtles |
| Personage | Teenage Mutant Ninja Turtles |
| EAN | 0043377834311 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 38755 |
Character
| Personage | Teenage Mutant Ninja Turtles |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1x Teenage Mutant Ninja Turtles - Drive N Kick Cycle W/Figure |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Augustus |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Fantasiedier |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Drive N Kick Cycle |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | BOTI EUROPE B.V. |
| Product breedte | 10.80 cm |
| Product hoogte | 19.05 cm |
| Product lengte | 33.02 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren Fantasy Film, TV en Muziek Ridders Stadsleven |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (4) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 91 mm |
| Verpakking lengte | 306 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.39 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0043377834311 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Teenage Mutant Ninja Turtles - Drive N Kick Cycle W/Figure aankoopt