Team Corally - Alum. Rear Bulkhead Motor SSX-12 - Left - 7075 T6 - 1 pc
- EAN: 8718057170745
- Categorie(n): RC Onderdelen
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 05:53:42 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Team Corally Aluminium Achter Bulkhead Motor SSX-12 is een hoogwaardig onderdeel gemaakt van 7075 T6 aluminium. Dit linker bulkhead is ontworpen voor duurzaamheid en topprestaties. Met de fabrieksgarantie van 2 jaar ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid. Het product weegt slechts 0.01 kg, waardoor het lichtgewicht is en geen extra belasting vormt voor je voertuig.
Dit bulkhead kan zelfstandig met internet verbinden, vereist geen app voor volledige functionaliteit en heeft geen specifieke eisen voor wifi of bluetooth. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 6 jaar is het geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. De verpakking heeft een afmeting van 25 cm breed, 25 cm hoog en 25 cm lang.
De Team Corally Aluminium Achter Bulkhead Motor SSX-12 is geïntroduceerd in april 2020 en biedt geen ondersteuning met updates. Let op de gevarenaanduiding H302: Schadelijk bij inslikken. Het product is CE gemarkeerd en eWaste vriendelijk. De handleiding is beschikbaar in het Nederlands.
Met zijn solide constructie en hoogwaardige materialen is dit bulkhead een essentieel onderdeel voor serieuze RC-liefhebbers. Ontdek de duurzaamheid en prestaties van Team Corally met deze aluminium achter bulkhead.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Team Corally - Alum. Rear Bulkhead Motor SSX-12 - Left - 7075 T6 - 1 pc kopen voor de prijs van € 34,56. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Team Corally - Alum. Rear Bulkhead Motor SSX-12 - Left - 7075 T6 - 1 pc te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Team Corally - Alum. Rear Bulkhead Motor SSX-12 - Left - 7075 T6 - 1 pc bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,56 voor Team Corally - Alum. Rear Bulkhead Motor SSX-12 - Left - 7075 T6 - 1 pc is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 34,56 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Team Corally |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
Productinformatie
| Merk | Team-Corally |
| EAN | 8718057170745 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Gevarenaanduiding
| Signaalwoord | Gevaar |
| Gevarenaanduiding (H-zinnen) | H302:Schadelijk bij inslikken |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product gewicht | 9 g |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type RC voertuigonderdeel | Reserveonderdelen |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Voorzorgsaanduiding (P-zinnen) | P101:Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718057170745 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Team Corally - Alum. Rear Bulkhead Motor SSX-12 - Left - 7075 T6 - 1 pc aankoopt