TCG Pokémon Sword & Shield Evolving Skies 1 Booster Pack Orginele Pokémon Kaarten
- EAN: 0820650808777
- Categorie(n): Trading Card
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de wondere wereld van de Pokémon met het TCG Pokémon Sword & Shield Evolving Skies Booster Pack! Dit spannende pakket biedt je de kans om krachtige Dragon-type Pokémon te verzamelen, waaronder icoon Rayquaza VMAX en Duraludon VMAX in zijn spectaculaire Gigantamax-vorm. Laat je verrassen door een breed scala aan kaarten, waaronder de favorieten Dragonite V en Noivern V, die allemaal deel uitmaken van deze epische set.
De Evolving Skies Booster Pack bevat 10 willekeurige Pokémon-kaarten die jou en je vrienden urenlang speelplezier zullen bezorgen. Met de komst van Eevee's evoluties in een kleurrijke regenboog van Pokémon V en VMAX, opent zich een nieuwe heldere dag vol avontuur en strategische mogelijkheden!
Dit product is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en is perfect voor zowel jongens als meisjes, en zelfs volwassenen kunnen zich met deze set vermaken. Het bevat geen accu's of batterijen, wat betekent dat je direct aan de slag kunt zonder gedoe met opladen of vervangen van batterijen.
De hoogwaardige kaarten zijn vervaardigd uit stevig karton en het pakket is CE-gemarkeerd, wat de veiligheid garandeert. Geniet van een spelervaring die geen app vereist en waar je zonder internet verbinding mee kunt spelen – ideaal voor avonden vol plezier met vrienden en familie.
Beleef de spanning van de kaartstrijd en verbeter je verzameling met het TCG Pokémon Sword & Shield Evolving Skies Booster Pack. Of je nu een doorgewinterde trainer bent of net begint met Pokémon, deze set is een waardevolle aanvulling op je collectie. Win het vertrouwen van je vrienden en laat ze zien wie de beste trainer is!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je TCG Pokémon Sword & Shield Evolving Skies 1 Booster Pack Orginele Pokémon Kaarten kopen voor de prijs van € 59,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om TCG Pokémon Sword & Shield Evolving Skies 1 Booster Pack Orginele Pokémon Kaarten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat TCG Pokémon Sword & Shield Evolving Skies 1 Booster Pack Orginele Pokémon Kaarten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,95 voor TCG Pokémon Sword & Shield Evolving Skies 1 Booster Pack Orginele Pokémon Kaarten is gemeten op 16-07-2025. De hoogste prijs was € 61,10 op 23-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 26,15. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Pokémon |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Leerthema | Algemene kennis |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 123nvt123 |
| Materiaal | Karton |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Model | Booster Pack |
| Personage | Pokémon |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speeltijd | 2 minuut |
| Speleditie | Luxe Uitgave |
| Spelsoort | Trading cards |
| Taal spel | Engels |
| Type Trading Cards Product | Booster Pack |
| Type Trading Cards Serie | Pokémon |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 62 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 115 mm |
| Verpakkingsgewicht | 35 g |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
EAN
| EAN | 0820650808777 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je TCG Pokémon Sword & Shield Evolving Skies 1 Booster Pack Orginele Pokémon Kaarten aankoopt