Tangram - Zwart - Cayro - Met Boekje
- EAN: 8422878700349
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek het educatieve spel Tangram in de exclusieve zwarte uitvoering van Cayro. Met dit spel kunnen kinderen hun ruimtelijk inzicht ontwikkelen en tegelijkertijd plezier hebben. Het spel heeft een speeltijd van 15 minuten en is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 6 jaar. Het wordt geleverd zonder de benodigde batterijen en kan zelfstandig offline worden gespeeld. Met een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar is de Tangram een tijdloos en uitdagend spel voor alle leeftijden. Het materiaal van het spel is hoogwaardig kunststof, waardoor het lang meegaat en eenvoudig schoon te maken is.
De verpakking van de Tangram in het zwart heeft een breedte van 186 mm, een hoogte van 34 mm en een lengte van 255 mm. Het totale gewicht van de verpakking is 0.29 kg. Bovendien bevat het spel een boekje met Nederlandstalige spelinstructies, zodat kinderen en ouders direct aan de slag kunnen. De CE-markering zorgt voor de nodige kwaliteitsgarantie en het spel is voorzien van het STEM-speelgoed label, wat wijst op de educatieve waarde op het gebied van wiskunde en ruimtelijk inzicht.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Tangram - Zwart - Cayro - Met Boekje kopen voor de prijs van € 14,09. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Tangram - Zwart - Cayro - Met Boekje te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
- Op dit moment is Tangram - Zwart - Cayro - Met Boekje in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Tangram - Zwart - Cayro - Met Boekje bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,09 voor Tangram - Zwart - Cayro - Met Boekje is gemeten op 28-03-2026. De hoogste prijs was € 18,45 op 07-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 4,36. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Geronimo Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Denkspel Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Geronimo Games |
| EAN | 8422878700349 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rue Roger Marchal 2, 5380 Fernelmont, België |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | contact@geronimogames.com |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Ruimtelijk inzicht |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | GERONIMO GAMES SRL |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 003281 222666 |
| Type STEM-speelgoed | Mathematics |
| Verpakking breedte | 186 mm |
| Verpakking hoogte | 34 mm |
| Verpakking lengte | 255 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8422878700349 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Tangram - Zwart - Cayro - Met Boekje aankoopt