Tamiya Modelbouwpakket Militaire voertuigen - 58747 RC Auto - Mini Cooper Racing - MB-01 - met Certificaat RC Plastic - 1:10 - Incl afstandsbediening
- EAN: 4950344587476
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breng de iconische Mini Cooper Racing tot leven met het Tamiya Modelbouwpakket in schaal 1:10. Dit hoogwaardig RC model, type 58747, is ontworpen op het flexibele en robuuste MB-01 chassis. Met zijn authentieke polycarbonaat carrosserie en sportieve details, voelt het alsof je rechtstreeks terug in de tijd gaat naar de gloriedagen van deze legendarische auto. Dit model is niet alleen een lust voor het oog, maar biedt ook een uitzonderlijke rijervaring dankzij het geavanceerde ontwerp.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Tamiya Modelbouwpakket Militaire voertuigen - 58747 RC Auto - Mini Cooper Racing - MB-01 - met Certificaat RC Plastic - 1:10 - Incl afstandsbediening kopen voor de prijs van € 169,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Tamiya Modelbouwpakket Militaire voertuigen - 58747 RC Auto - Mini Cooper Racing - MB-01 - met Certificaat RC Plastic - 1:10 - Incl afstandsbediening te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Tamiya Modelbouwpakket Militaire voertuigen - 58747 RC Auto - Mini Cooper Racing - MB-01 - met Certificaat RC Plastic - 1:10 - Incl afstandsbediening bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 142,60 voor Tamiya Modelbouwpakket Militaire voertuigen - 58747 RC Auto - Mini Cooper Racing - MB-01 - met Certificaat RC Plastic - 1:10 - Incl afstandsbediening is gemeten op 28-11-2025. De hoogste prijs was € 204,28 op 11-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 61,68. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Tamiya |
|---|
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
Algemene kenmerken
| Merk | Tamiya |
| EAN | 4950344587476 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | TAM58747 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Volwassenen |
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Kleur | Multi |
| Modelbouwschaal | 1:10 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 167 mm |
| Product hoogte | 140 mm |
| Product lengte | 315 mm |
| Taal handleiding | Engels |
| Thema modelbouwpakket | Militaire voertuigen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Voedingstype | Netstroom |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4950344587476 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Tamiya Modelbouwpakket Militaire voertuigen - 58747 RC Auto - Mini Cooper Racing - MB-01 - met Certificaat RC Plastic - 1:10 - Incl afstandsbediening aankoopt