TafToys Grote speelmat speelkleed 100 x 150 cm
- EAN: 0605566121758
- Categorie(n): Speelkleden
De TafToys Grote speelmat speelkleed van 100 x 150 cm is een kleurrijk en kwalitatief speelkleed gemaakt van kunststof. Met een CE-markering is het geschikt voor zowel binnen als buiten gebruik. Het speelkleed heeft een afmeting van 100 cm bij 150 cm en wordt geleverd in een verpakking van 553 mm breed, 139 mm hoog en 679 mm lang. Het gewicht van de verpakking is 1.31 kg.
Dit speelkleed is ideaal voor kinderen vanaf 1 jaar oud en heeft geen maximumleeftijd. Het wordt geleverd met 1 speelmat en een handleiding in het Nederlands. Het speelkleed is geschikt voor verschillende speelfiguren, met een specifiek personage van 600072689 voor extra speelplezier.
Met de TafToys Grote speelmat speelkleed kunnen kinderen urenlang speelplezier beleven, zowel binnen als buiten. Het speelkleed is eenvoudig schoon te maken en te onderhouden. Een ideale toevoeging aan de speelruimte voor jonge kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat TafToys Grote speelmat speelkleed 100 x 150 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 50,00 voor TafToys Grote speelmat speelkleed 100 x 150 cm is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 59,00 op 05-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 9,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Taf Toys |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kleur | multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 100 cm |
| Product lengte | 150 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type Speelkleed | Speelkleed |
| Verpakking breedte | 553 mm |
| Verpakking hoogte | 139 mm |
| Verpakking lengte | 679 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.31 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 speelmat met handleiding |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen & buiten |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0605566121758 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je TafToys Grote speelmat speelkleed 100 x 150 cm aankoopt