Tactic - Mölkky Go - Fins houten werpspel
- EAN: 6416739536569
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Zet de kegels in formatie en gooi de Mölkky werpstok. Om het spel te winnen moeten precies 50 punten gescoord worden - bij meer dan 50 punten loopt de score terug naar 25. Het ingenieuze puntensysteem vereist tactisch spel. Een internationale sensatie. Inhoud: - 12 pionnen (genummerd 1-12), 7,5-12,5cm lang, diameter 5cm- Mölkky werp kegel 20 cm lang, diameter 5cm- spelregels.
Verpakkingsgewicht: 2.31 kg. Speeltijd: 30 minuut. Spelsoort: Behendigheidspel. Taal spel: Nederlands. Taal handleiding: Nederlands. Verpakkingsinhoud: Mölkky. Aantal benodigde accu's/batterijen: 0.
Merk: Tactic. MPN (Manufacturer Part Number): 53656. EAN: 6416739536569. Materiaal: Hout. Personage: 600072689.
Aanbevolen maximum leeftijd: 99 jaar. Aanbevolen minimum leeftijd: 6 jaar. Aantal meegeleverde accu's/batterijen: Geen. Accu/batterij code: Geen batterij. Accu/batterij model: Geen batterijen. Accu/batterij technologie: Geen batterijen. Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt. CE markering: Zichtbaar. Doelgroep: Kinderen. E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt. Geslacht: Jongens en meisjes. Jaar van uitgave: 2016. Maximaal aantal spelers: 6. Minimale aantal spelers: 2. Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt. Personage van toepassing: Nee. Speleditie: Standaard editie. Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt. Verpakking breedte: 227 mm. Verpakking hoogte: 100 mm. Verpakking lengte: 249 mm. Voedingstype: Niet-elektrisch. eWaste: Nee.
EAN: 6416739536569.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Tactic - Mölkky Go - Fins houten werpspel kopen voor de prijs van € 29,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Tactic - Mölkky Go - Fins houten werpspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Tactic - Mölkky Go - Fins houten werpspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,89 voor Tactic - Mölkky Go - Fins houten werpspel is gemeten op 05-08-2025. De hoogste prijs was € 31,09 op 24-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 11,20. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Tactic |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.31 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Mölkky |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Tactic |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 53656 |
| EAN | 6416739536569 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 227 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 249 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6416739536569 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Tactic - Mölkky Go - Fins houten werpspel aankoopt