Tactic Misdaden van de wereld kaartspel
- EAN: 6416739589114
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ken jij de meest beruchte misdaden uit de geschiedenis? In dit kleine trivia spelletje proberen de spelers enkele van de meest beruchte misdaden ter wereld te herkennen en er vragen over te beantwoorden. Elke kaart bevat de belangrijkste informatie over elke zaak en achtergrond ervan. Laat zien hoeveel je weet over de misdaden van de wereld!
Inhoud:- 50 kaarten- een antwoord- en scoreblok- potlood- spelregels
Dit Tactic Misdaden van de wereld kaartspel weegt 0.17 kg en heeft een speeltijd van 10 minuten. Het is een trivia spel in het Nederlands, voor kinderen en volwassenen vanaf 18 jaar. De verpakking bevat 50 kaarten, een antwoord- en scoreblok, een potlood en spelregels. De afmetingen van de verpakking zijn 124mm x 37mm x 125mm. Het materiaal van het spel is karton en de CE-markering is zichtbaar. De EAN van dit product is 6416739589114 en het MPN is 58911.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Tactic Misdaden van de wereld kaartspel kopen voor de prijs van € 10,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Tactic Misdaden van de wereld kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Tactic Misdaden van de wereld kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,79 voor Tactic Misdaden van de wereld kaartspel is gemeten op 02-12-2024. De hoogste prijs was € 13,95 op 18-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,16. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | Tactic |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 10 minuut |
| Spelsoort | Trivia spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | - 50 kaarten - een antwoord- en scoreblok - potlood - spelregels |
Productinformatie
| Merk | Tactic |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 58911 |
| EAN | 6416739589114 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | 58911 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 124 mm |
| Verpakking hoogte | 37 mm |
| Verpakking lengte | 125 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 6416739589114 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Tactic Misdaden van de wereld kaartspel aankoopt