TACTIC - MAGIC FOREST.
- EAN: 6416739588506
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Ontdek de betoverende wereld van TACTIC - MAGIC FOREST, een educatief spel dat de creativiteit en verbeeldingskracht van kinderen van 3 tot 99 jaar stimuleert. Dit kleurrijke spel, geschikt voor zowel jongens als meisjes, is perfect voor gezinsavonden en vriendenspelletjes. Met een maximale capaciteit van 4 spelers beleef je samen urenlang speelplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat TACTIC - MAGIC FOREST. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 45,40 voor TACTIC - MAGIC FOREST. is gemeten op 30-08-2025. De hoogste prijs was € 46,66 op 11-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,26. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Tactic |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.74 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Tactic |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6416739588506 |
| EAN | 6416739588506 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 6.20 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 25.00 cm |
| Verpakking hoogte | 25.00 cm |
| Verpakking lengte | 6.20 cm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6416739588506 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je TACTIC - MAGIC FOREST. aankoopt