Taco Cat Goat Cheese Pizza Partyspel
- EAN: 0855836006081
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Taco Kat Geit Kaas Pizza! Hou deze 5 gekke woorden in gedachten. Zodra er een match is tussen een kaart en een gesproken woord, moet je om ter snelst je hand op de centrale kaartenstapel meppen. De laatste moet alle kaarten oprapen. Wees er snel bij om als eerste al je kaarten kwijt te raken. Maar pas op! Je geest kan je voor de gek houden. Dit verslavende spel is net zo uniek als zijn naam. Veel plezier!
Productspecificaties:
Verpakkingsgewicht: 0.12 kg
Speeltijd: 10 minuut
Spelsoort: Partyspel
Taal spel: Engels
Verpakkingsinhoud: 64 kaarten en handleiding
Merk: Dolphin Hat
MPN (Manufacturer Part Number): 1
EAN: 0855836006081
Editie: Standaard
Materiaal: Karton
Aanbevolen maximum leeftijd: 99 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd: 8 jaar
Maximaal aantal spelers: 8
Minimale aantal spelers: 3
Introductiejaar: 2017
Introductiemaand: Januari
CE markering: Zichtbaar
Geslacht: Jongens en meisjes
Doelgroep: Kinderen en volwassenen
Jaar van uitgave: 2017
Leerthema: Cognitieve ontwikkeling
Veiligheidswaarschuwingen: Dit speelgoed biedt geen bescherming.
Verpakking breedte: 66 mm
Verpakking hoogte: 25 mm
Verpakking lengte: 94 mm
Voedingstype: Geen voedingstype
eWaste: Ja
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Taco Cat Goat Cheese Pizza Partyspel kopen voor de prijs van € 8,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Taco Cat Goat Cheese Pizza Partyspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Taco Cat Goat Cheese Pizza Partyspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,49 voor Taco Cat Goat Cheese Pizza Partyspel is gemeten op 04-03-2026. De hoogste prijs was € 31,99 op 25-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 23,50. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 10 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 64 kaarten en handleiding |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Dolphin Hat |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1 |
| EAN | 0855836006081 |
| Editie | Standaard |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maximaal aantal spelers | 8 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Model | standaard |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 66 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 94 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0855836006081 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Taco Cat Goat Cheese Pizza Partyspel aankoopt