Sylvanian Families 4460 wandelwagen- exclusief speelfiguur
- EAN: 5054131044605
- Categorie(n): Poppenhuisinrichting
De Sylvanian Families 4460 wandelwagen is een prachtige toevoeging aan de collectie voor kinderen vanaf 3 jaar. Deze kleurrijke wandelwagen is geschikt voor minipoppen en is gemaakt van hoogwaardig kunststof. Met een verpakking gewicht van 0.04 kg en afmetingen van 76 mm x 48 mm x 97 mm, is deze wandelwagen perfect voor kinderen om mee te spelen. De wandelwagen maakt geen geluid en wordt geleverd in een verpakking met 1 wandelwagen. Daarnaast heeft het product een CE-kwaliteitslabel en is geschikt voor kinderen tot 14 jaar. Met zichtbare CE-markering voldoet deze wandelwagen aan alle Europese veiligheidsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Sylvanian Families 4460 wandelwagen- exclusief speelfiguur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,99 voor Sylvanian Families 4460 wandelwagen- exclusief speelfiguur is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 18,41 op 14-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,42. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Sylvanian Families |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multi colour |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor type pop | Minipop |
| Maakt geluid | Nee |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Sylvanian Families |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4460 |
| EAN | 5054131044605 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Engels Frans |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type poppenmeubel | Eetkamerset |
| Verpakking breedte | 76 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 97 mm |
| Verpakkingsinhoud | 1 wandelwagen |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5054131044605 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sylvanian Families 4460 wandelwagen- exclusief speelfiguur aankoopt