Switch-it!
- EAN: 0794764811179
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Beantwoord snel de leuke onderwerpen met een letterkaart of een themakaart en druk snel op de timer! Maar je moet wel opletten want op elk moment in het spel kan de richting veranderen waardoor de uitkomst onmiddellijk verandert. De speler die als allereerste al zijn kaarten weg speelt, die wint het spel! Geschikt voor jongens en meisjes vanaf 10 jaar.
De Switch-it! is een strategisch spel met een speeltijd van 30 minuten. Het spel vereist 3 batterijen en is volledig Nederlandstalig. Gemaakt van karton door University Games, heeft dit spel een verpakkingsgewicht van 0.53 kg. De afmetingen van de verpakking zijn 207 mm breed, 53 mm hoog en 257 mm lang.
Switch-it! is geschikt voor kinderen vanaf 10 jaar en heeft een aanbevolen maximum leeftijd van 90 jaar. Het vereist geen specifieke app voor volledige functionaliteit en kan zelfstandig niet met internet verbinden. Dit spel is ontworpen voor zowel jongens als meisjes en kan worden gespeeld door 2 tot 99 spelers. Daarnaast is Switch-it! een eWaste product, wat betekent dat het bijdraagt aan milieuvriendelijkheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Switch-it! kopen voor de prijs van € 10,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Switch-it! te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Switch-it! bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,00 voor Switch-it! is gemeten op 25-12-2024. De hoogste prijs was € 17,99 op 11-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 7,99. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.53 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
Productinformatie
| Merk | University Games |
| EAN | 0794764811179 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 90 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 99 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 207 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 257 mm |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0794764811179 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Switch-it! aankoopt