SuperTilt® - Shut the Box - 4 spelers - Drankspel - Hout - Dobbelstenen
- EAN: 6017354132169
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Shut the Box is een drankspel met dobbelstenen en een houten speelkistje. Deze versie is om met 4 personen tegelijk te spelen. Het spel is deels geluk, maar vergt ook zeker een bepaalde mate van inzicht en rekenkennis.
Bij aanvang van het spel staan alle luikjes open. De speler gooit en telt de dobbelstenen bij elkaar op. Vervolgens mag je voor het gegooide aantal ogen luikjes sluiten. Gooi je 8, mag je bijvoorbeeld de 8 dichtdoen, maar ook de 6 en de 2. Kun je géén luikje meer dicht doen? Dan moet je het aantal openstaande getallen wegshotten.
Verpakkingsgewicht: 0.45 kg
Speeltijd: 10 minuut
Spelsoort: Drankspel, Partyspel, Casino/kansspel
Taal spel: Nederlands
Taal handleiding: Universeel
Verpakkingsinhoud: 1x Shut the Box incl. 2x dobbelsteen
Merk: SUPERTILT®
EAN: 6017354132169
Materiaal: Hout
Aanbevolen maximum leeftijd: 99 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd: 18 jaar
CE markering: Niet van toepassing
Doelgroep: Volwassenen
Verpakking breedte: 230 mm
Verpakking hoogte: 40 mm
Verpakking lengte: 230 mm
Veiligheidswaarschuwingen: Niet geschikt voor kinderen onder (14) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen.
Voedingstype: Geen voedingstype
EAN: 6017354132169
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je SuperTilt® - Shut the Box - 4 spelers - Drankspel - Hout - Dobbelstenen kopen voor de prijs van € 18,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om SuperTilt® - Shut the Box - 4 spelers - Drankspel - Hout - Dobbelstenen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat SuperTilt® - Shut the Box - 4 spelers - Drankspel - Hout - Dobbelstenen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,95 voor SuperTilt® - Shut the Box - 4 spelers - Drankspel - Hout - Dobbelstenen is gemeten op 26-11-2025. De hoogste prijs was € 22,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,05. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.45 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 10 minuut |
| Spelsoort | Drankspel Partyspel Casino/kansspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1x Shut the Box incl. 2x dobbelsteen |
Productinformatie
| Merk | SUPERTILT® |
| MPN (Manufacturer Part Number) | N.V.T. |
| EAN | 6017354132169 |
| Materiaal | Hout |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (14) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 230 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 230 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6017354132169 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je SuperTilt® - Shut the Box - 4 spelers - Drankspel - Hout - Dobbelstenen aankoopt