SuperTilt® - Beerpong set 25delig - Giftset - Pong - Redcup - American cups - Bierpong
- EAN: 6017355469424
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Beleef urenlang plezier en opwinding met onze fantastische 25-delige Beerpong Set! Onze Beerpong Set bevat alles wat je nodig hebt voor een episch beerpong-spel, zoals 22 Red Cups van 475 ml en 3 pong ballen van topkwaliteit. Elk onderdeel is zorgvuldig geselecteerd om duurzaamheid en optimale prestaties te garanderen, en de bekers zijn zelfs geschikt voor de vaatwasser!
Met onze set ben je verzekerd van eindeloos speelplezier en competitieve uitdagingen met vrienden en familie. Creëer onvergetelijke herinneringen terwijl je de pingpongballen behendig in de bekers gooit en geniet van de opwinding van elke succesvolle worp. Onze Beerpong Set is geschikt voor alle gelegenheden, van informele bijeenkomsten tot wilde feestjes, en zorgt voor een geweldige sfeer en een gevoel van plezier en samenhorigheid!
Waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog onze Beerpong Set en maak van jouw evenement een knallend succes! Verzeker jezelf van eindeloos plezier en opwinding met deze ultieme partygame.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je SuperTilt® - Beerpong set 25delig - Giftset - Pong - Redcup - American cups - Bierpong kopen voor de prijs van € 17,45. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om SuperTilt® - Beerpong set 25delig - Giftset - Pong - Redcup - American cups - Bierpong te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat SuperTilt® - Beerpong set 25delig - Giftset - Pong - Redcup - American cups - Bierpong bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,95 voor SuperTilt® - Beerpong set 25delig - Giftset - Pong - Redcup - American cups - Bierpong is gemeten op 28-11-2024. De hoogste prijs was € 17,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Plastic |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Drankspel |
| Taal spel | Engels Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 22 Red Cups - PP (vaatwasserbestendig) 3 Ping pong ballen |
Productinformatie
| Merk | SUPERTILT® |
| EAN | 6017355469424 |
| Materiaal | Plastic |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (14) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 280 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 6017355469424 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je SuperTilt® - Beerpong set 25delig - Giftset - Pong - Redcup - American cups - Bierpong aankoopt