De Super Mario Prinses Peach knuffel is perfect voor kinderen van alle leeftijden, vanaf de geboorte tot maar liefst 12 jaar. Deze schattige knuffel is gemaakt van zacht pluche materiaal en is ideaal om mee te knuffelen en te spelen. Met een hoogte van 28 cm is deze knuffel groot genoeg om op te vallen in elke verzameling.
De knuffel heeft een roze en geel kleurenschema dat perfect past bij het prinsessenthema van Prinses Peach uit de Nintendo wereld. De knuffel is van hoge kwaliteit en voorzien van het CE-kwaliteitslabel, waardoor je zeker weet dat het veilig is voor kinderen om mee te spelen.
Met de Super Mario Prinses Peach knuffel kunnen kinderen hun favoriete personage tot leven brengen in hun eigen speelwereld. Of het nu gaat om het nabootsen van avonturen uit het spel of gewoon om lekker te knuffelen, deze knuffel is een geweldige toevoeging aan elke kinderkamer.
De knuffel van Prinses Peach maakt geen geluid en vereist geen batterijen, waardoor het een rustige en veilige knuffel is voor kinderen. Bovendien is de knuffel wasbaar, zodat hij altijd schoon en fris blijft, zelfs na veelvuldig spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Fietsaccessoires kun je Super Mario - Princes Peach - 28 cm - Knuffel - Pluche - Nintendo - Prinses kopen voor de prijs van € 37,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Super Mario - Princes Peach - 28 cm - Knuffel - Pluche - Nintendo - Prinses te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Super Mario - Princes Peach - 28 cm - Knuffel - Pluche - Nintendo - Prinses bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,99 voor Super Mario - Princes Peach - 28 cm - Knuffel - Pluche - Nintendo - Prinses is gemeten op 31-05-2025. De hoogste prijs was € 37,99 op 19-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 14,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Game merchandise thema | Ja |
| Gewonnen prijzen | Niet van toepassing |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Januari |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Roze Geel |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Geen thema |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Super Mario |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 28 cm |
| Verpakking breedte | 126 mm |
| Verpakking hoogte | 103 mm |
| Verpakking lengte | 278 mm |
| Verpakkingsgewicht | 83 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4006592088248 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Super Mario - Princes Peach - 28 cm - Knuffel - Pluche - Nintendo - Prinses aankoopt