Super Mario Mario Pluche, 50cm - Knuffel
- EAN: 4006592069018
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Super Mario Pluche knuffel is perfect voor kinderen en volwassenen die dol zijn op het iconische personage Super Mario. Met een hoogte van 50 cm is deze knuffel ideaal om mee te spelen of om te verzamelen. Gemaakt van zacht pluche materiaal is deze knuffel van hoge kwaliteit en CE-gecertificeerd.
De aanbevolen leeftijd voor deze knuffel is vanaf 0 jaar tot wel 99 jaar. Met de herkenbare rode en blauwe kleuren van Mario is deze knuffel een lust voor het oog. Hoewel deze knuffel geen geluid maakt, is hij ideaal voor knuffelen en als decoratie in de kamer van elke Super Mario fan.
De afmetingen van de knuffel zijn 30 cm breed en 50 cm hoog, terwijl de verpakking een breedte van 296 mm, hoogte van 179 mm en lengte van 501 mm heeft. Met een verpakkingsgewicht van 501 g is deze knuffel ook een geweldig cadeau-idee voor elke gamer of liefhebber van Super Mario merchandise.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Dreamland Intertoys Toychamp
- Bij Bol.com kun je Super Mario Mario Pluche, 50cm - Knuffel kopen voor de prijs van € 17,79. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Super Mario Mario Pluche, 50cm - Knuffel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Super Mario Mario Pluche, 50cm - Knuffel in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Super Mario Mario Pluche, 50cm - Knuffel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,01 voor Super Mario Mario Pluche, 50cm - Knuffel is gemeten op 11-03-2025. De hoogste prijs was € 34,99 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 19,98. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Ja |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Mario |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Bekend personage |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Super Mario |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 30 cm |
| Product hoogte | 50 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 296 mm |
| Verpakking hoogte | 179 mm |
| Verpakking lengte | 501 mm |
| Verpakkingsgewicht | 501 g |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4006592069018 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Super Mario Mario Pluche, 50cm - Knuffel aankoopt