De Super Mario - Luigi Pluche knuffel is een must-have voor zowel kinderen als volwassenen. Met een hoogte van 50 cm en een breedte van 30 cm, is deze pluche knuffel van hoge kwaliteit en CE-gecertificeerd. Het materiaal van de knuffel is zacht pluche in de herkenbare groene kleur van Luigi. Deze knuffel is een bekend personage uit de game merchandise, met Super Mario als toepasselijk personage.
De knuffel is niet interactief en maakt geen geluid, maar is perfect voor knuffelen. Geschikt voor alle leeftijden met een aanbevolen minimumleeftijd van 0 jaar en geen maximumleeftijd van 99 jaar. De knuffel heeft geen batterijen nodig en vereist geen app voor volledige functionaliteit. Het kan niet zelfstandig met internet verbinden en heeft geen mobiele data verbinding.
De verpakking van de Luigi knuffel heeft een breedte van 302 mm, een hoogte van 192 mm en een lengte van 503 mm, met een gewicht van 473 g. De knuffel is niet wasbaar en heeft geen eWaste. Wifi, Bluetooth en betaalde diensten zijn niet vereist. De CE-markering is zichtbaar op de knuffel, die geen ondersteuning met updates nodig heeft.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp
- Bij Bol.com kun je Super Mario - Luigi Pluche, Jumbo - 50 cm - Knuffel kopen voor de prijs van € 21,79. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Super Mario - Luigi Pluche, Jumbo - 50 cm - Knuffel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
- Op dit moment is Super Mario - Luigi Pluche, Jumbo - 50 cm - Knuffel in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Super Mario - Luigi Pluche, Jumbo - 50 cm - Knuffel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,79 voor Super Mario - Luigi Pluche, Jumbo - 50 cm - Knuffel is gemeten op 23-05-2026. De hoogste prijs was € 34,99 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 13,20. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Ja |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Januari |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Luigi |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Bekend personage |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Super Mario |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 30 cm |
| Product hoogte | 50 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 302 mm |
| Verpakking hoogte | 192 mm |
| Verpakking lengte | 503 mm |
| Verpakkingsgewicht | 473 g |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4006592082840 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Super Mario - Luigi Pluche, Jumbo - 50 cm - Knuffel aankoopt