Super Mario Air Hockey
- EAN: 5054131073612
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ga de strijd aan in een spannend potje air hockey! Een vrolijke set in Super Mario-stijl, ideaal voor een gezellige spelletjesavond. Gebruik je slider om de puck in het doel van je tegenstander te scoren. De speeltafel bevat een luchtkussen waar de puck overheen glijdt en werkt op batterijen (niet inbegrepen). Houd de tussenstand bij middels de scorehouders aan de zijkanten van de speeltafel. Super Mario Air Hockey kan worden gespeeld met 1-4 personen en is geschikt vanaf een leeftijd van 4 jaar.
Super Mario tafel air hockey spel. Werkt op batterijen, dus de puck glijdt over het oppervlak op een luchtkussen. Houd de score bij met de ingebouwde scorehouders aan de zijkant. Geschikt voor de leeftijd vanaf 6 jaar.
Speel een potje air hockey in Super Mario-stijl. Deze tafel air hockey werkt op batterijen, waardoor de puck soepel over het oppervlak glijdt. Met de scorehouders aan de zijkant houd je gemakkelijk de stand bij. Een leuk spel voor spelers vanaf 4 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Wehkamp Dreamland Intertoys Toychamp Coolshop
- Bij Bol.com kun je Super Mario Air Hockey kopen voor de prijs van € 22,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Super Mario Air Hockey te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Super Mario Air Hockey in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Super Mario Air Hockey bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,00 voor Super Mario Air Hockey is gemeten op 14-02-2026. De hoogste prijs was € 34,95 op 03-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.31 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Nederlands Engels |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | Air Hockey Base, Arch (Red), Arch (Green), Normal Goal (Red), Normal Goal (Green), Shooting Goal (Red), Shooting Goal (Green), Large Striker (Red), Large Striker (Green), Small Striker (Red), Small Striker (Green), Circle Pack (Red), Circle Pack (Green), Triangle Pack (Red), Triangle Pack (Green), Star Pack (Red), Star Pack (Green), Character Plate x6, Label Sheet |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
Productinformatie
| Merk | EPOCH Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 505413 |
| EAN | 5054131073612 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | LR14 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | License uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 343 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 540 mm |
| Voedingstype | Adapter/ lichtnet |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5054131073612 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Super Mario Air Hockey aankoopt