Super color parade
- EAN: 9789044740868
- Categorie(n): Tekenen & Schrijven
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je creativiteit de vrije loop met het Kleurboek Disney Planes - Super Color Parade! Dit kleurboek is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar en heeft maar liefst 64 pagina's om in te kleuren. Of je nu een kind of een volwassene bent, dit kleurboek is perfect voor iedereen die van kleuren houdt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Super color parade kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Super color parade te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Super color parade bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,45 voor Super color parade is gemeten op 16-01-2025. De hoogste prijs was € 59,95 op 22-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 47,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Disney |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1x Kleurboek Disney Planes - Super Color Parade |
| Taal handleiding | Geen taal |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal pagina's | 64 |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Illustraties | Met illustraties |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 23 cm |
| Product hoogte | 0.90 cm |
| Product lengte | 30.40 cm |
| Verpakking breedte | 230 mm |
| Verpakking hoogte | 9 mm |
| Verpakking lengte | 304 mm |
EAN
| EAN | 9789044740868 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Super color parade aankoopt