Sunnylife - Lucite Jumbling Tower
- EAN: 9339296053805
- Categorie(n): Bordspellen Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 16-05-2026 05:54:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Sunnylife Lucite Jumbling Tower is een uniek en intrigerend spel dat voor uren speelplezier zorgt. Gemaakt van hoogwaardig acryl in een kleurrijk ontwerp, dit spel weegt 2,000 kg en heeft afmetingen van 80 x 80 x 280 mm. Perfect voor zowel kinderen als volwassenen.
Dit denkspel heeft een speeltijd van 20 minuten en wordt geleverd met 54 stenen in de verpakking. De taal van het spel is zowel Nederlands als Engels, met de handleiding alleen in het Engels. Het is een perfecte toevoeging aan elke spelletjescollectie en kan gespeeld worden door 2 spelers.
De Sunnylife Lucite Jumbling Tower behoort tot de standaard editie van het merk SunnyLife, dat bekend staat om zijn kwalitatieve producten. Het spel is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar tot een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar. Het heeft CE-markering en voldoet aan alle veiligheidsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Sunnylife - Lucite Jumbling Tower kopen voor de prijs van € 85,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Sunnylife - Lucite Jumbling Tower te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 16 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Sunnylife - Lucite Jumbling Tower bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 69,00 voor Sunnylife - Lucite Jumbling Tower is gemeten op 15-05-2025. De hoogste prijs was € 93,95 op 05-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 24,95. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands Engels |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 54 stenen |
Productinformatie
| Merk | SunnyLife |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9339296053805 |
| EAN | 9339296053805 |
| Editie | Standaard editie |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Sunnylife UK & Europe - Corporate Office - Sunnylife UK Europe Ltd - PO Box 76827 London SW20 2FZ United Kingdom - Email: hello-uk@sunnylife.com - hello-eu@sunnylife.com |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | hello-eu@sunnylife.com |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 8 cm |
| Verpakking hoogte | 27 cm |
| Verpakking lengte | 8 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9339296053805 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Sunnylife - Lucite Jumbling Tower aankoopt