Maak kennis met de Summer Peppa Pig knuffel George van 50 cm, dé perfecte metgezel voor ieder kind! Deze schattige en zachte knuffel brengt het geliefde personage van Peppa Pig tot leven en is ideaal voor kinderen vanaf 3 jaar. Of je nu samen avonturen beleeft of gewoon lekker gaat knuffelen, George voegt altijd vreugde toe aan het spel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Summer Peppa Pig knuffel George 50 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,82 voor Summer Peppa Pig knuffel George 50 cm is gemeten op 03-08-2025. De hoogste prijs was € 20,05 op 11-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,23. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Peppa Pig |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | roze groen blauw |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Varken |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Materiaal | Stof |
| Personage | Peppa Pig |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 50 cm |
| Verpakking breedte | 25 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 50 mm |
| Wasbaar | Ja |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5056219075433 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Summer Peppa Pig knuffel George 50 cm aankoopt