Studio Series Transformers The Movie Thundercracker
- EAN: 5010996348678
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Superzero
- Bij Superzero kun je Studio Series Transformers The Movie Thundercracker kopen voor de prijs van € 45,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Studio Series Transformers The Movie Thundercracker te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Studio Series Transformers The Movie Thundercracker bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 45,00 voor Studio Series Transformers The Movie Thundercracker is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 45,00 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| Personage | Transformers |
| EAN | 5010996348678 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | G2192 |
Character
| Personage | Transformers |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Hasbro BV |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Volwassenen |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Hasbro |
| Product hoogte | 16.50 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Robots |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 152 mm |
| Verpakking hoogte | 223 mm |
| Verpakking lengte | 80 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996348678 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Studio Series Transformers The Movie Thundercracker aankoopt