Stratier XL Spelposter - 100 Wijntermen Woordzoeker wijn weetjes - spel
- EAN: 9789492533487
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 29-05-2026 06:29:36 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Haal deze XL Spelposter van Stratier in huis voor urenlang spelplezier! Dit is het ideale cadeau voor de wijnliefhebber in jouw leven. Met een prachtig formaat van 100 x 65 cm is deze woordzoeker niet alleen mooi vormgegeven, maar ook erg leuk. Ga op zoek naar 100 wijntermen en leer ondertussen interessante weetjes over wijn.
Deze XL Spelposter wordt geleverd in een kwalitatieve verpakking en is gemaakt in België. Naast het plezier dat je beleeft tijdens het zoeken naar de wijntermen, is dit spel ook nog eens educatief. De verpakkingsgewicht van 0.10 kg zorgt ervoor dat je het makkelijk kunt verplaatsen en opbergen.
Met als spelsoort 'Abstract spel' is deze XL Spelposter geschikt voor zowel volwassenen als kinderen. Het merk Stratier staat garant voor kwaliteit en dit product is gemaakt van hoogwaardig papier. Bovendien is dit spel zelfstandig te gebruiken en heeft het geen app nodig voor de volledige functionaliteit.
De XL Spelposter is geschikt voor alle leeftijden, met een aanbevolen minimale leeftijd van 18 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar. De doelgroep van dit spel zijn voornamelijk kinderen, maar ook volwassenen zullen hier zeker plezier aan beleven. Met een verpakking breedte van 65.0000 cm en een hoogte van 65 mm, is dit spel makkelijk op te bergen en neer te zetten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bruna
- Bij Bruna kun je Stratier XL Spelposter - 100 Wijntermen Woordzoeker wijn weetjes - spel kopen voor de prijs van € 19,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Stratier XL Spelposter - 100 Wijntermen Woordzoeker wijn weetjes - spel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 29 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Stratier XL Spelposter - 100 Wijntermen Woordzoeker wijn weetjes - spel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor Stratier XL Spelposter - 100 Wijntermen Woordzoeker wijn weetjes - spel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 19,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Papier |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Abstract spel |
Productinformatie
| Merk | STRATIER |
| EAN | 9789492533487 |
| Materiaal | Papier |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 65.0000 cm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 100.0000 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9789492533487 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Stratier XL Spelposter - 100 Wijntermen Woordzoeker wijn weetjes - spel aankoopt