Strategisch Racespel - Grand Prix - Pocket
- EAN: 8720182378583
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 15-05-2026 05:53:23 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek wie de beste Formule 1 coureur is. Rijdt de meeste rondes in de afgesproken tijd. Dit strategische racespel is perfect voor kinderen en volwassenen om hun denkvaardigheden te testen. Met een speeltijd van 15 minuten is het ideaal voor snelle racesessies. De verpakking bevat het strategische racespel - Grand Prix - Pocket van Globetrade, gemaakt van karton met een gewicht van 0.09 kg. Het spel kan worden gespeeld in het Nederlands, met Nederlandstalige instructies. Daarnaast is het CE-gemarkeerd en geschikt voor spelers vanaf 6 jaar tot 99 jaar. Let op: bevat speelgoed, daarom is toezicht door volwassenen aanbevolen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Strategisch Racespel - Grand Prix - Pocket kopen voor de prijs van € 8,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Strategisch Racespel - Grand Prix - Pocket te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 15 mei 2026.
- Op dit moment is Strategisch Racespel - Grand Prix - Pocket in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Strategisch Racespel - Grand Prix - Pocket bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,45 voor Strategisch Racespel - Grand Prix - Pocket is gemeten op 07-06-2025. De hoogste prijs was € 10,99 op 29-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,54. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Karton |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Strategisch Racespel - Grand Prix - Pocket |
Productinformatie
| Merk | Globetrade |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 210329 |
| EAN | 8720182378583 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Reisspel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 13 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 13 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720182378583 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Strategisch Racespel - Grand Prix - Pocket aankoopt