Strandlaken Spiderman 70x140cm
- EAN: 5407010075021
- Categorie(n): Badspeelgoed
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breng de avonturen van Spider-Man naar het strand met ons prachtige strandlaken! Dit kleurrijke strandlaken, met een afmeting van 70x140 cm, is perfect voor zowel jong als oud. Het opvallende ontwerp in opvallende kleuren maakt het een must-have voor elke kleine Spider-Man fan.
Gemaakt van 100% polyester, biedt dit strandlaken een goede vocht opname en droogt snel, waardoor het ideaal is voor een dagje aan zee of bij het zwembad. De lichte en ademende stof is comfortabel op de huid, perfect voor warme zomerdagen.
Dit veelzijdige strandlaken is geschikt voor zowel jongens als meisjes en heeft een aanbevolen minimumleeftijd van 0 maanden. Het is een leuke en kleurrijke aanvulling voor de stranduitrusting van jouw kind en zorgt ervoor dat ze in stijl kunnen relaxen.
Ondanks dat het strandlaken geen geluid maakt, is het met het officiële Spider-Man ontwerp een echte eyecatcher. Het kwaliteitslabel met CE markering garandeert dat dit product voldoet aan de hoogste veiligheidsnormen.
Kies voor het Strandlaken Spider-Man en geef je kind de kans om zijn of haar favoriete superheld elke zonnige dag bij zich te hebben. Maak van elke stranddag een avontuur met dit unieke en praktische strandlaken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Strandlaken Spiderman 70x140cm kopen voor de prijs van € 13,10. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Strandlaken Spiderman 70x140cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Strandlaken Spiderman 70x140cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,10 voor Strandlaken Spiderman 70x140cm is gemeten op 26-05-2026. De hoogste prijs was € 13,10 op 26-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Spider-Man |
|---|
Productinformatie
| Kleur | Multi kleuren |
| Materiaal | Katoen |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Spider-Man |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 075021 |
| EAN | 5407010075021 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Vamos bvba |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage | Spider-Man |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 70 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 140 cm |
| Verpakking breedte | 14 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 26.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5407010075021 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Strandlaken Spiderman 70x140cm aankoopt