Storytelling Cards by Sofia
- EAN: 9789464079708
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de diepgewortelde verhalen van mensen met deze '54 Storytelling Cards - Undress your stories' van Sofia. Met een combinatie van prachtige fotografie en symboliek onthullen deze kaarten op een authentieke manier de innerlijke mens en zijn levensverhaal. Door deze kleurrijke kaarten te gebruiken, kun je op een eenvoudige maar diepgaande manier inzicht krijgen in zowel je eigen verhaal als dat van anderen. Door combinaties van kaarten te leggen, komt er een unieke verhaallijn naar voren, waardoor je elkaar op een bijzondere manier leert kennen.
Deze kaarten van Sofia zijn niet alleen een visueel feest, maar passen ook perfect in je handpalm, handtas of jaszak. Gedrukt op hoogwaardig materiaal met een zijdezacht oppervlak, worden de 54 kaarten geleverd in een stijlvol donkerrood doosje, inclusief een handige mini-handleiding om je op weg te helpen. Terwijl het bijgevoegde boekje ondersteuning biedt bij het interpreteren van de kaarten, moedigt Sofia je aan om zelf de beelden en symboliek te verkennen en je intuïtie te volgen.
Met eenvoudige symboliek, levendige afbeeldingen en een inspirerende uitvoering kunnen deze kaarten apart of gecombineerd worden gelezen. Ze zijn ontworpen om je ogen te openen en je creativiteit te stimuleren. De tweetalige uitvoering (NL / ENG) zorgt ervoor dat zowel Nederlandstaligen als Engelstaligen van deze ervaring kunnen genieten. Dit spel is ideaal voor iedereen, of je nu 16 jaar bent of al 99 jaar, jong of oud.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Storytelling Cards by Sofia kopen voor de prijs van € 56,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Storytelling Cards by Sofia te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Storytelling Cards by Sofia bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 56,00 voor Storytelling Cards by Sofia is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 56,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Coöperatief spel Storytelling spel Abstract spel Speelkaarten |
| Taal spel | Nederlands Engels |
| Verpakkingsinhoud | 54 kaarten + mini handleiding |
Productinformatie
| EAN | 9789464079708 |
| Editie | 1 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 16 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Luxe Uitgave License uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 67 mm |
| Verpakking hoogte | 29 mm |
| Verpakking lengte | 92 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9789464079708 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Storytelling Cards by Sofia aankoopt