Stitch - Disney Squashy Podgies Pluche Knuffel 24 cm - Speelgoed Knuffels voor Kinderen Jongens Meisjes - Kawaii Kussen - Squishy Squish Knuffel - Mickey Mouse, Minnie Mouse, Stitch, Angel, Tijgertje, 101 Dalmatiërs
- EAN: 5038104714528
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Stitch - Disney Squashy Podgies pluche knuffel van 24 cm is een schattige toevoeging aan de verzameling van elke fan van Disney-karakters. Met zijn zachte pluche materiaal en knuffelfunctie is deze knuffel ideaal voor zowel kinderen als volwassenen. Hij is wasbaar, dus je kunt hem altijd fris houden voor lange knuffelsessies.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Stitch - Disney Squashy Podgies Pluche Knuffel 24 cm - Speelgoed Knuffels voor Kinderen Jongens Meisjes - Kawaii Kussen - Squishy Squish Knuffel - Mickey Mouse, Minnie Mouse, Stitch, Angel, Tijgertje, 101 Dalmatiërs kopen voor de prijs van € 19,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Stitch - Disney Squashy Podgies Pluche Knuffel 24 cm - Speelgoed Knuffels voor Kinderen Jongens Meisjes - Kawaii Kussen - Squishy Squish Knuffel - Mickey Mouse, Minnie Mouse, Stitch, Angel, Tijgertje, 101 Dalmatiërs te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Stitch - Disney Squashy Podgies Pluche Knuffel 24 cm - Speelgoed Knuffels voor Kinderen Jongens Meisjes - Kawaii Kussen - Squishy Squish Knuffel - Mickey Mouse, Minnie Mouse, Stitch, Angel, Tijgertje, 101 Dalmatiërs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor Stitch - Disney Squashy Podgies Pluche Knuffel 24 cm - Speelgoed Knuffels voor Kinderen Jongens Meisjes - Kawaii Kussen - Squishy Squish Knuffel - Mickey Mouse, Minnie Mouse, Stitch, Angel, Tijgertje, 101 Dalmatiërs is gemeten op 09-01-2026. De hoogste prijs was € 29,95 op 15-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Merk | Disney |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | September |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Stitch |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Bekend personage |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Personage | Disney Classics |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 24 cm |
| Product hoogte | 24 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5038104714528 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Stitch - Disney Squashy Podgies Pluche Knuffel 24 cm - Speelgoed Knuffels voor Kinderen Jongens Meisjes - Kawaii Kussen - Squishy Squish Knuffel - Mickey Mouse, Minnie Mouse, Stitch, Angel, Tijgertje, 101 Dalmatiërs aankoopt