Star Wars Unlimited TCG - A Lawless Time Booster pack
- EAN: 0841333133627
- Categorie(n): Trading Card
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Star Wars Unlimited TCG - A Lawless Time Booster pack kopen voor de prijs van € 11,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Star Wars Unlimited TCG - A Lawless Time Booster pack te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Star Wars Unlimited TCG - A Lawless Time Booster pack bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,50 voor Star Wars Unlimited TCG - A Lawless Time Booster pack is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 11,50 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Asmodee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Juni |
| MPN (Manufacturer Part Number) | FFSWH0701 |
| Materiaal | Karton |
| Maximaal aantal spelers | 20 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Model | A Lawless Time |
| Personage | Star Wars |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speeltijd | 20 minuten |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelsoort | Speelkaarten |
| Taal spel | Geen taal Universeel |
| Type Trading Cards Product | Booster Pack |
| Type Trading Cards Serie | Star Wars |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10 g |
| Voedingstype | USB |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 0841333133627 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Star Wars Unlimited TCG - A Lawless Time Booster pack aankoopt